Városlista
2025. december 28, vasárnap - Kamilla

Hírek

2022. Március 06. 08:05, vasárnap | Belföld
Forrás: mti - illusztráció: pixbay

140 milliárdos útfejlesztés várható

140 milliárdos útfejlesztés várható

A kormány 140 milliárd forint útfejlesztési támogatásról döntött - jelentette be Varga Mihály pénzügyminiszter a Facebook-oldalára felkerült bejegyzésében szombaton.

Kiemelte: a forrásból 220 összekötő és bekötő út újulhat meg vidéken.

Tovább javul a vidéki települések elérhetősége, biztonságosabbá válik a közlekedés, erősödik a helyi gazdaság - jegyezte meg a pénzügyminiszter.

Varga Mihály jelezte, hogy a gyorsforgalmi utakat is bővítik; 2010 óta 1300-ról 1900 kilométerre növelték a hazai gyorsforgalmi úthálózatot.

"Magyarország előre megy, nem hátra!" - hangsúlyozta végül hozzászólásában.

Ezek érdekelhetnek még

2025. December 28. 07:44, vasárnap | Belföld

Bakondi György aggódik a párizsi közbiztonság helyzete miatt

Súlyos közbiztonsági válsághelyzetet jelző bűncselekmény-sorozat történt Párizsban, ahol egy afrikai származású bevándorló késelt meg három nőt -

2025. December 28. 07:43, vasárnap | Belföld

Navracsics Tibor: az önkormányzati rendszer módosításáról kezd konzultációt januárban a kormány

Az önkormányzati rendszer módosításáról kezd konzultációt januárban a kormány - jelentette be a közigazgatási és területfejlesztési miniszter szombaton a Facebook-oldalán közzétett videóban.

2025. December 27. 10:16, szombat | Belföld

NAV: jövőre megduplázódik a családi adókedvezmény

Az idei év elejéhez képest jövőre megduplázódik a családi kedvezményként igénybe vehető összeg: