Városlista
2025. február 23, vasárnap - Alfréd

Hírek

2022. Július 04. 10:01, hétfő | Kék hírek
Forrás: infovárosok/police.hu

21 éves dílernőt kaptak el a rendőrök

21 éves dílernőt kaptak el a rendőrök

Elfogták azt a 21 éves nőt a Budapesti Rendőr-főkapitányság XIX. Kerületi Rendőrkapitányság rendőrei, aki gyanú szerint kábítószerrel kerekedett.

G. Bernadettet a rendőrök június 22-én XVIII. kerületi otthonának lépcsőházában igazoltatták. Mivel a nő személyes okmányait lakásában hagyta, a rendőrök kíséretében ment vissza az ingatlanba. Miközben a nő remegő kézzel elővette kulcsait, táskájából jellegzetes, szúrós szag áradt. A lakás átkutatása során a rendőrök különféle kábítószergyanús anyagokat találtak: 60 gramm növényi törmeléket, 14 gramm varázsgombát, 35 tablettát, valamint további 11 gramm kábítószer gyanúját keltő anyagot – közölte a rendőrség.

A nő elfogása közben kiderült, hogy ellene több elfogatóparancs volt érvényben tartózkodási helyének megállapítása miatt, valamint azért, mert nem fizette be a kiszabott szabálysértési pénzbírságot.

A XIX. kerületi rendőrök G. Bernadettet kábítószer- kereskedelem bűntett megalapozott gyanúja miatt kihallgatták, majd őrizetbe vétele mellett előterjesztést tettek letartóztatásának indítványozására, amit a bíróság elrendelt.

Ezek érdekelhetnek még

2025. Február 22. 08:20, szombat | Kék hírek

Az ügyészség 14 év fegyházat kért beismerés esetére az antifa támadások német vádlottjára

Az ügyészség 14 év fegyházbüntetés kiszabását kérte a 2023. februári, Budapesten történt antifa támadások német vádlottjára arra az esetre, ha beismeri a bűncselekmény elkövetését.

2025. Február 20. 08:03, csütörtök | Kék hírek

Vágujhelyi Ferenc: februárban debütál az adategyeztetés, a NAV új gazdaságfehérítő eszköze

Februárban indulnak a vállalkozásokat célzó, első adategyeztetések a NAV-nál, az újfajta - adózókat partnerként kezelő, transzparens - eljárással a csalárd adózók is könnyen kiszűrhetők

2025. Február 17. 09:14, hétfő | Kék hírek

Egyhetes közlekedésbiztonsági ellenőrzés kezdődik

Egyhetes, európai szintű közlekedésbiztonsági ellenőrzés indul hétfőn, amely Magyarországon is elsősorban a tehergépjárművek és autóbuszok, valamint vezetőik ellenőrzésére terjed ki.

2025. Február 16. 08:58, vasárnap | Kék hírek

Rács mögött a műszaki vizsgaállomás korrupt munkatársai

A Nógrád Vármegyei Főügyészség indítványára a bíróság letartóztatott három férfit, akik majd egy éven keresztül kenőpénzeket kínálva, illetve elfogadva engedtek át a műszaki vizsgán rossz műszaki állapotú járműveket.