Városlista
2026. július 22, szerda - Magdolna

Hírek

2020. Március 19. 17:54, csütörtök | Sport
Forrás: infovárosok

A BL után a médiaválogatott is nagy kihívás - VIDEÓ

A BL után a médiaválogatott is nagy kihívás - VIDEÓ

Kevesen mondhatják el magukról, hogy háromszáznál is több alkalommal léptek pályára a Ferencvárosban bajnoki mérkőzésen.

Az egyik ilyen kiválasztott Keller József, aki négyszeres bajnoknak és ötszörös kupagyőztesek mondhatja magát a zöld-fehérekkel, emellett a felnőtt válogatottban 29 alkalommal szerepelt, de tagja volt annak az ifjúsági-válogatottnak is, amely Európa-bajnoki címet nyert 1984-ben.

Keller József ma már nem profi futballista, de az ANDONIK Médiaválogatottban vezéregyénisége. A ballábas futballistát az ANDONIK Sport kamerái előtt Nagy Anett, a cég egyik tulajdonosa, korábbi válogatott labdarúgó, hívta ki egy lábtenisz mérkőzésre. Keller József – vagy ahogy a médiaválogatottban hívják az örökifjút játékost, Fater – teljesítette a feladatot, az eredmény persze másodlagos, ez a csapat és ez a közösség másról szól.

„Nagyon jó a közösség a médiaválogatottban, hiszen ez nem a tudásról szól, hanem arról, hogy jól érezzük magunkat, szórakozzunk és a közönség pedig fantasztikus” – mondta a Bajnokok Ligáját is megnyert játékos.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Július 21. 14:00, kedd | Sport

El-selejtező - Török vagy lengyel ellenfél várhat a Ferencvárosra

Amennyiben a Ferencváros túljut a holland Twente együttesén, úgy a labdarúgó Európa-liga selejtezőjének harmadik fordulójában török vagy lengyel ellenfél vár rá.

2026. Július 21. 09:00, kedd | Sport

Vb-2026 - A győzelmi körúttal ünnepel a spanyol válogatott Madridban

Győzelmi körúttal ünnepli világbajnoki győzelmét a spanyol labdarúgó válogatott Madridban hétfő este.

2026. Július 20. 13:00, hétfő | Sport

Férfi kézilabda junior Eb - Aranyérmes a magyar válogatott

A magyar férfi junior kézilabda-válogatott hosszabbítás után 34-32-re legyőzte Svédországot a romániai korosztályos Európa-bajnokság vasárnapi, kolozsvári döntőjében.

2026. Július 20. 07:36, hétfő | Sport

Vb-2026 - Spanyolország másodszor is hosszabbításban lett világbajnok

Az Európa-bajnok spanyol válogatott hosszabbításban 1-0-ra legyőzte a címvédő argentin csapatot vasárnap az észak-amerikai labdarúgó-világbajnokság New York-i döntőjében, így története során másodszor lett aranyérmes.