Városlista
2025. november 14, péntek - Aliz

Hírek

2016. December 19. 05:05, hétfő | Belföld
Forrás: mti

A héten sem várható jelentősebb havazás

A héten sem várható jelentősebb havazás

A következő napokban sem várható jelentősebb havazás. A karácsonyi hétvégén is csak helyenként lehet ónos szitálás, hószállingózás. Emellett borult, ködös idő várható, többfelé napközben is mínuszokra kell készülni

- olvasható az Országos Meteorológiai Szolgálat vasárnap az MTI-hez eljuttatott országos, középtávú előrejelzésében.

Hétfőn az ország nagy részén folytatódik a borult, párás idő, helyenként tartósan megmarad a zúzmarás köd, csak kis körzetekben - elsősorban délen - süthet ki a nap. Helyenként valószínű ónos szitálás, hószállingózás. A legalacsonyabb hőmérséklet mínusz 6 és mínusz 1, a legmagasabb hőmérséklet mínusz 4 és plusz 2 fok között várható.

Kedden, szerdán és csütörtökön az ország nagy részén borult, párás, néhol ködös idő valószínű. Számottevő csapadék nem lesz, de szitálás, hószállingózás előfordulhat. A leghidegebb órákban mínusz 7 és mínusz 2, napközben mínusz 2 és plusz 3 fok között alakul a hőmérséklet.

Pénteken és szombaton általában borult, párás idő valószínű. Számottevő csapadék nem lesz, de szitálás, hószállingózás előfordulhat. A minimumhőmérséklet mínusz 7 és mínusz 2, a maximumhőmérséklet mínusz 2 és plusz 3 fok között valószínű.

Vasárnap is borult, párás idő valószínű. Elszórtan várható eső, ónos eső, hószállingózás, de csak jelentéktelen mennyiségű csapadék hullhat. A leghidegebb órákban mínusz 7 és mínusz 2 fok között alakul a hőmérséklet. Napközben 0-6 fokig melegszik a levegő - olvasható az előrejelzésben.

Címkék: , havazás, időjárás

Ezek érdekelhetnek még

2025. November 14. 07:32, péntek | Belföld

Február 28-ig meghosszabbítják és további 14 termékre kiterjeszti az árréscsökkentést

A kormány nem a profithajhász multik, hanem a magyar emberek pártján áll, ezért folytatja a harcot az indokolatlan áremelésekkel szemben.

2025. November 14. 07:30, péntek | Belföld

Gulyás Gergely: a kormány döntött a 14. havi nyugdíj bevezetéséről

A kormány döntött a 14. havi nyugdíj bevezetéséről, amely részletekben történik majd - jelentette ki a Miniszterelnökséget vezető miniszter csütörtökön Budapesten, a Kormányinfón.

2025. November 13. 07:27, csütörtök | Belföld

Orbán Viktor: a kormánynak kötelessége mindenben támogatni a nevelőszülőket és rajtuk keresztül a gyermekeket is

A kormánynak kötelessége mindenben támogatni a nevelőszülőket és rajtuk keresztül a nevelőszülőkre szoruló gyermekeket is - mondta Orbán Viktor miniszterelnök a Facebook oldalára feltöltött videóban szerda este.