Városlista
2025. június 2, hétfő - Anita, Kármen

Hírek

2020. December 14. 09:01, hétfő | Belföld
Forrás: mti - illusztráció: mti

A kormányt kérdezik a képviselők

A kormányt kérdezik a képviselők

A képviselők a kormány tagjainak tehetnek fel azonnali kérdéseket hétfőn az Országgyűlésben.

A házelnök napirendi javaslata alapján a parlament e heti első ülésnapja 13 órakor a közelmúltban elhunyt korábbi országgyűlési képviselőkre: Pécsi Ildikóra, Vojnik Máriára és Tóth Ferencre történő emlékezéssel kezdődhet, amelyet napirend előtti felszólalások követnek.

A napirend elfogadása után ezúttal is a megszokottnál hosszabban, két órában hangozhatnak majd el azonnali kérdések, míg interpellációkra és kérdésekre továbbra sem kerül sor tekintettel a koronavírus-járványra.

Az Országgyűlés kedden és szerdán több mint negyven törvényjavaslatról szavazhat, köztük az alaptörvény kilencedik módosításáról, valamint a választási szabályok megváltoztatásáról.

Ezek érdekelhetnek még

2025. Június 02. 06:00, hétfő | Belföld

Parajd - Segélyprogrammal támogatja az Ökumenikus Segélyszervezet a sóbánya dolgozóinak családjait

Célzott segélyprogrammal támogatja az Ökumenikus Segélyszervezet a víz alá került parajdi sóbánya dolgozóinak családjait, és a helyszínen egyeztet a helyi vezetőkkel - közölte a segélyszervezet az MTI-vel közleményben vasárnap.

2025. Június 02. 06:00, hétfő | Belföld

Nagy Márton: kiváló üzlet volt a reptér visszavásárlása

Kiváló üzlet volt a reptér visszavásárlása Magyarország számára! - írta Nagy Márton nemzetgazdasági miniszter Facebook-oldalán vasárnap délelőtt.

2025. Június 01. 08:21, vasárnap | Belföld

Nemzetgazdasági Minisztérium: továbbra is befektetésre ajánlja Magyarországot a Moody’s

A Moody’s ismét megerősítette Magyarország államadósság-besorolását, és a többi hitelminősítőhöz hasonlóan továbbra is befektetésre ajánlja hazánkat -

2025. Június 01. 08:20, vasárnap | Belföld

Vágujhelyi Ferenc: rekordot döntött az eSZJA