Városlista
2025. december 28, vasárnap - Kamilla

Hírek

2018. Február 20. 07:18, kedd | Külföld
Forrás: mti

A pályán ütött meg egy szurkolót a Manchester City sztárja

A pályán ütött meg egy szurkolót a Manchester City sztárja

A televíziós felvételek tanulsága szerint Sergio Agüero, a Manchester City csatára megütött egy szurkolót csapata hétfő esti, Wigan elleni FA Kupa mérkőzése után.

A mérkőzés után a hazai szurkolók egy csoportja az ünneplés közben a pályára özönlött, s az egyik fanatikus ekkor mondott valamit a vendégek argentin támadójának, Agüero ennek következtében ütötte meg a drukkert, mielőtt a csapattársak lefogták volna. A vendégcsapat játékosait a biztonsági embereknek kellett bekísérnie az öltözőbe.

A harmadosztályú Wigan nagy meglepetésre 1-0-ra legyőzte a Premier League listavezetőjét, ezzel az idei angol kupasorozat legnagyobb meglepetését okozva búcsúztatta riválisát.

Ezek érdekelhetnek még

2025. December 28. 07:48, vasárnap | Külföld

Londoni elemzők: a következő másfél évtizedben az Egyesült Államok marad a világ legnagyobb gazdasága

Londoni pénzügyi elemzők szerint a következő másfél évtizedben várhatóan az Egyesült Államok marad a világ legnagyobb gazdasága.

2025. December 27. 10:18, szombat | Külföld

Kreml: Moszkva és Washington megállapodott a tárgyalások folytatásában

A Kreml és a Fehér Ház megállapodott az ukrajnai rendezési tárgyalások folytatásáról – jelentette be Dmitrij Peszkov, az orosz elnök sajtótitkára újságírók előtt pénteken Moszkvában

2025. December 27. 10:16, szombat | Külföld

Donald Trump szerint Volodimir Zelenszkij nem rendelkezik semmivel az ő jóváhagyása nélkül

Az amerikai elnök a többi között így foglalta össze várakozásait az ukrán elnökkel vasárnapra tervezett találkozóját megelőzően, a Politico hírportálnak pénteken adott interjúban.

2025. December 26. 09:24, péntek | Külföld

Az Egyesült Államok katonai akciót hajtott végre Nigériában az Iszlám Állam terrorszervezet ellen a keresztények védelmébenAz Egyesül

Az Egyesült Államok katonai akciót hajtott végre Nigériában az Iszlám Állam terrorszervezet ellen a keresztények védelmében