Városlista
2025. június 1, vasárnap - Tünde

Hírek

2016. Október 03. 10:53, hétfő | Külföld
Forrás: mti

Afgán menekült molesztált a vonaton egy fiatal lányt Ausztriában

Afgán menekült molesztált a vonaton egy fiatal lányt Ausztriában

Afgán menekült molesztált a vonaton egy fiatal lányt az ausztriai Tirol tartományban vasárnap délelőtt - közölte a tartományi rendőrség.

A 16 éves osztrák lányt a tiroli Zams település és Innsbruck városa közötti vonatszakaszon érte az inzultus. A menekült többször próbálta megsimogatni és megcsókolni a lány arcát annak ellenére, hogy az határozottan tiltakozott ellene. A kalauz látta meg a vonatkocsiban síró fiatalt, aki korábban nem mert szólni a történtek miatt.

Az elkövető egy 20 éves afganisztáni menekült férfi az ausztriai Vorarlberg tartományban lakik. A férfit feljelentették, azonban eddig nem akart vallomást tenni.

Ezek érdekelhetnek még

2025. Június 01. 08:17, vasárnap | Külföld

Donald Trump szerint az orosz és ukrán elnök \"makacssága\" is az oka annak, hogy eddig nem sikerült elérni a háború lezárását

Donald Trump szerint az orosz és ukrán elnök \"makacssága\" is az oka annak, hogy eddig nem sikerült elérni a háború lezárását. Az amerikai elnök erről újságírók előtt beszélt a Fehér Házban pénteken.

2025. Június 01. 08:12, vasárnap | Külföld

Parajd - A katasztrófa sújtotta térségbe látogatott a román elnök

A katasztrófa sújtotta székelyföldi Parajdra érkezett szombat délben Nicusor Dan román államfő.

2025. Május 31. 08:10, szombat | Külföld

Duna Napok - Színes programkínálattal kezdődött el a 11. Duna Napok Torockón

Színes programkínálattal, kiállítással, kézművesvásárral és kiadós koncertprogrammal kezdődött el pénteken a 11. Duna Napok az erdélyi Torockón.

2025. Május 29. 05:00, csütörtök | Külföld

Ukrajnai háború - Donald Trump nem támogat új szankciókat Oroszország ellen abban az esetben, ha sikerül közel kerülni egy megállapodá

Donald Trump nem támogat új szankciókat Oroszország ellen abban az esetben, ha sikerül közel kerülni egy megállapodáshoz a harcok lezárásáról - erről az amerikai elnök szerdán beszélt újságírók előtt.