Városlista
2025. február 23, vasárnap - Alfréd

Hírek

2022. Május 29. 16:04, vasárnap | Kék hírek
Forrás: infovárosok/police.hu

Aktus közben lopta meg a kuncsaftját a fiatal prostituált

Aktus közben lopta meg a kuncsaftját a fiatal prostituált

Befejezték a nyomozók egy fiatal lány ügyében a nyomozást, aki különös körülmények között jutott hozzá egy bankkártyához. Azzal jogosulatlanul vásárolni is akart, így rögtön lebukott.

Egy 20 éves lány szexuális szolgáltatását vette igénybe március 23-án délelőtt egy 70 éves kecskeméti férfi, ám aktus közben eltűnt a pénztárcája. A sértett próbálta kérdőre vonni a fiatalt, ám az értékei – némi készpénz, személyi okmányok és bankkártya - nem kerültek elő. A pórul járt kuncsaft bement a bankba, ahol letiltotta a meglovasított bankkártyát – közölte a rendőrség.

Kifejtve, hogy alig telt el egy óra, a lányt az egyik áruházban már le is fülelték: az érvénytelen, lopottnak jelzett kártyával akarta kifizetni az általa vásárolt árucikkeket.

A rendőrök a tolvajt előállították, és lopás vétsége, valamint információs rendszer felhasználásával elkövetett csalás bűntett kísérlete miatt kihallgatták. A szabadlábon védekező gyanúsított ügyében a nyomozás befejeződött, ellene vádemelést javasolnak a Kecskeméti Rendőrkapitányság Vizsgálati Osztályának a munkatársai.

Ezek érdekelhetnek még

2025. Február 22. 08:20, szombat | Kék hírek

Az ügyészség 14 év fegyházat kért beismerés esetére az antifa támadások német vádlottjára

Az ügyészség 14 év fegyházbüntetés kiszabását kérte a 2023. februári, Budapesten történt antifa támadások német vádlottjára arra az esetre, ha beismeri a bűncselekmény elkövetését.

2025. Február 20. 08:03, csütörtök | Kék hírek

Vágujhelyi Ferenc: februárban debütál az adategyeztetés, a NAV új gazdaságfehérítő eszköze

Februárban indulnak a vállalkozásokat célzó, első adategyeztetések a NAV-nál, az újfajta - adózókat partnerként kezelő, transzparens - eljárással a csalárd adózók is könnyen kiszűrhetők

2025. Február 17. 09:14, hétfő | Kék hírek

Egyhetes közlekedésbiztonsági ellenőrzés kezdődik

Egyhetes, európai szintű közlekedésbiztonsági ellenőrzés indul hétfőn, amely Magyarországon is elsősorban a tehergépjárművek és autóbuszok, valamint vezetőik ellenőrzésére terjed ki.

2025. Február 16. 08:58, vasárnap | Kék hírek

Rács mögött a műszaki vizsgaállomás korrupt munkatársai

A Nógrád Vármegyei Főügyészség indítványára a bíróság letartóztatott három férfit, akik majd egy éven keresztül kenőpénzeket kínálva, illetve elfogadva engedtek át a műszaki vizsgán rossz műszaki állapotú járműveket.