Városlista
2025. július 3, csütörtök - Kornél

Hírek

2012. Március 05. 14:17, hétfő | Sport
Forrás: Nemzeti Sport Online / MTI

Asztalitenisz ob: Fazekas Péter és Póta Georgina sikere egyesben

A férfiaknál Fazekas Péter, a nőknél pedig Póta Georgina nyerte egyesben az asztaliteniszezők 95. országos bajnokságát, amelynek Celldömölk adott otthont a hétvégén.

A házigazda klub színeiben versenyző Fazekas a vasárnapi elődöntőben Varga Zoltánt győzte le magabiztosan, majd a fináléban a Duisburgban légióskodó Kosiba Dánielnél bizonyult jobbnak öt szettben, így 2004 és 2005 után harmadszor lett országos bajnok egyesben. Párosban Lindner Ádámé és Marsi Mártoné lett az aranyérem.

A nőknél a német Berlin Eastside játékosa, Póta előbb Pergel Szandrát búcsúztatta, majd a döntőben válogatottbeli és klubtársát, a címvédő Lovas Petrát verte ugyancsak 4:0-ra, s ezzel 2006 és 2008 után nyert ismét ob-t egyesben. Párosban a Póta, Lovas duó diadalmaskodott.

Az egyes versenyszámok győztesei 150 ezer forintot, a párosban diadalmaskodók pedig fejenként 50 ezret kaptak sikerükért.

MTI / Nemzeti Sport Online

Ezek érdekelhetnek még

2025. Július 03. 07:36, csütörtök | Sport

Csányi Sándor: Amerikából, Ausztráliából és Argentínából is érkezhet játékos a magyar válogatottba

Csányi Sándor, a Magyar Labdarúgó Szövetség (MLSZ) elnöke szerint a közeljövőben az Egyesült Államokból, Ausztráliából vagy Argentínából is érkezhetnek játékosok a magyar válogatottakba.

2025. Július 02. 07:53, szerda | Sport

Premier League - Kerkez Milos elköszönt a Bournemouth-tól

A labdarúgó Premier League-ben címvédő Liverpoolhoz igazolt Kerkez Milos közösségi média oldalán elköszönt a Bournemouth csapatától.

2025. Június 30. 07:38, hétfő | Sport

Osztrák Nagydíj - Norris győzelmével csökkentette a hátrányát összetettben

Lando Norris, a McLaren brit versenyzője nyerte a Forma-1-es Osztrák Nagydíjat vasárnap Spielbergben, így összetettben csökkentette hátrányát csapattársával, az ezúttal másodikként célba érő ausztrál Oscar Piastrival szemben.

2025. Június 24. 10:48, kedd | Sport

Törött újjal is a dobogón a Mitropa Ralin!

Juhász Csabi Velezdi Eszterrel és egy Mitsubishi EVO IX.-el vágott neki a számukra kalandos 58. Mecsek Rallynak.