Városlista
2026. április 10, péntek - Zsolt

Hírek

2017. Április 22. 08:01, szombat | Belföld
Forrás: mti

Átszakította a szalagkorlátot és árokba csapódott egy autó az M3-ason – egy ember meghalt

Átszakította a szalagkorlátot és árokba csapódott egy autó az M3-ason – egy ember meghalt

Egy ember meghalt, ketten pedig súlyosan megsérültek, amikor egy autó átszakította a szalagkorlátot és árokba borult az M3-as autópályán Mezőkeresztes és Mezőnagymihály között szombatra virradó éjszaka

- közölte az Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság (OKF) az MTI-vel. A baleset az autópálya Miskolc felé vezető oldalán, a 140-es kilométernél történt. A járműben öten utaztak, az elsődleges információk szerint egy ember életét vesztette, ketten súlyos, életveszélyes sérüléseket szenvedtek, a másik két utasnak nem esett baja.

A sérülteket a mentők kórházba vitték. A balesethez a mezőkövesdi hivatásos tűzoltók vonultak.

Az érintett szakaszon csak egy sávon lehet közlekedni.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Április 09. 15:00, csütörtök | Belföld

Harmadik éve csökken az ipari termelés Magyarországon

2026. Április 09. 11:00, csütörtök | Belföld

Választás 2026 - Harmincötezernél is több delegált lesz a szavazatszámláló bizottságokban

Több mint 35 ezer delegált vesz részt az április 12-ei parlamenti választáson a választási bizottságok munkájában. Négy évvel ezelőtt ez a szám több mint 40 ezer volt.

2026. Április 08. 17:00, szerda | Belföld

Megkezdődik a zalaszentiváni deltavágány építése

Hamarosan megkezdődik a jelenleg legnagyobb magyarországi vasútfejlesztési projekt, a zalaszentiváni deltavágány közel 12 milliárd forintból megvalósuló beruházása - közölte keddi sajtótájékoztatóján Zalaegerszeg polgármestere.