Hírek
2015. Január 30. 11:42, péntek |
Belföld
Forrás: Könyvkultúra Magazin/Oxi
Az anarchiai fiai újra húzzák a gázt
A legutóbbi, ötödik évad lapját jelentő Bratva című regény adja a Kemény motorosok történet új részét. A könyv így – a világszerte népszerű televíziós sorozat előtt – került a magyar olvasók, nézők kezébe.
Idén lesz hét éve, hogy elindult a Kemény Motorosok (Sons of Anarchy) televíziós sorozat. A történetfolyam főszereplője Jackson „Jax” Teller, aki egy amerikai városban működő motoros banda alvezére, és aki egy idő múlva megkérdőjelezi a gang tetteit, eszmeiségét. A bandán belüli, más bandákkal és a hatóságokkal való harcok legújabb epizódjai a Kemény Motorosok – Bratva című részben találhatók. A Batvával kapcsolatban érdemes idézni a mértékadó Rolling Stone magazint: „A Maffiózók óta nem uralta így a tévéképernyőt egy csapat izzadt, erőszakos vadállat.” És lőn.... Folytatás
Ezek érdekelhetnek még
2026. Május 20. 13:00, szerda | Belföld
Vitézy Dávid: a MÁV tíz InterCity-kocsit bérel a nyári balatoni forgalom támogatására az osztrák vasúttól
Tíz InterCity-kocsit vesz igénybe a MÁV a nyári balatoni forgalomra az osztrák vasúttól - írta keddi Facebook-posztjában Vitézy Dávid közlekedési és beruházási miniszter.
2026. Május 20. 11:00, szerda | Belföld
Kegyelmi ügy - Répássy Róbert: szabályos, de nem szokásos eljárásban történt a miniszteri ellenjegyzés
2026. Május 20. 10:00, szerda | Belföld
Lannert Judit: mától egy új, 21. századi tanuló társadalom kialakításán dolgozunk
2026. Május 20. 07:03, szerda | Belföld
Magyar Péter: visszakerültek megérdemelt helyükre a magyar-lengyel kapcsolatok
Magyar Péter örül, hogy a magyar-lengyel kapcsolatok visszakerülhetnek megérdemelt helyükre.
