Hírek
2018. Május 16. 11:01, szerda |
Külföld
Forrás: mti
Az eddigieknél is pusztítóbb merényletekre készülhet az Iszlám Állam

Nyugati titkosszolgálatok információi szerint az eddigieknél is összetettebb és pusztítóbb merényletek végrehajtására készülhet az Iszlám Állam (IÁ) Európában
- jelentette ki Horváth József biztonságpolitikai szakértő az M1 aktuális csatorna szerdai műsorában. Közölte: ugyan az IÁ jelentősen visszaszorult Szíriában és Irakban, ezzel együtt több ezer katonája kapott szabad elvonulást.
Részben a menekülthullámot kihasználva, egyfajta logisztikai bázis kiépítésével Európában előkészíthették összetettebb akciók végrehajtásának lehetőségét is - mondta a szakértő.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Május 20. 07:22, kedd | Külföld
Szlovénia jelenlegi legjelentősebb ingatlanfejlesztésébe kezd az OTP
2025. Május 20. 07:16, kedd | Külföld
Kreml: nem esett szó a tűszüneti megállapodás időkeretéről az orosz és az amerikai elnök telefonbeszélgetése során
Nem esett szó az orosz-ukrán tűzszüneti megállapodás időkeretéről az orosz és az amerikai elnök között
2025. Május 20. 07:15, kedd | Külföld
Putyin: Moszkva kész együttműködni Kijevvel egy jövőbeni békemegállapodásról szóló memorandumról
Oroszország kész együttműködni Ukrajnával egy jövőbeli békeszerződésről szóló memorandum kidolgozásában, amely egyebek között kitérhet a tűzszünet kérdésére is -