Hírek
2019. Január 08. 14:05, kedd |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció: MTI
Baleset érte a miniszterelnök konvoját

A miniszterelnök konvoját felvezető szolgálati személyautónak ütközött egy autó kedd délelőtt az M3-as autópálya Budapestről kivezető szakaszán - közölte a Budapesti Rendőr-főkapitányság (BRFK) a honlapján.
A közlemény szerint egy 53 éves budapesti férfi autója ütközött a megkülönböztető jelzéseit együttesen használó szolgálati járműnek fél 10-kor a XV. kerületi Szerencs utca és az autópálya kereszteződésében.
Nem sérült meg senki, a konvoj tovább haladt úti célja felé, a baleset körülményeit a rendőrség vizsgálja.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Május 08. 06:00, csütörtök | Belföld
Molnár Karolina: újabb funkcióval bővült az EgészségAblak applikáció
Az online időpontfoglalásnál az applikáció a legkorábban elérhetőtől megmutatja a szabad időpontokat - jelentette be Molnár Karolina, a Belügyminisztérium (BM) stratégiai ügyekért felelős helyettes államtitkára szerdán Budapesten.
2025. Május 07. 06:00, szerda | Belföld
OGY - Benyújtotta a 2026. évi költségvetési törvényjavaslatot a nemzetgazdasági miniszter
Nagy Márton nemzetgazdasági miniszter benyújtotta a 2026. évi költségvetési törvényjavaslatot kedden Budapesten az Országgyűlésnek. A javaslatot Kövér László, az Országgyűlés elnöke vette át.
2025. Május 07. 06:00, szerda | Belföld
Nagy István: zajlik az érintett telepek teljes mentesítése és ha nem lesz újabb fertőzés, akkor heteken belül feloldhatják a korlátoz
2025. Május 07. 06:00, szerda | Belföld
NGM: a hazai üzemanyagárak jelentősen kedvezőbbek a szomszédos országok átlagánál
A Központi Statisztikai Hivatal (KSH) legfrissebb adatai alapján Magyarországon az üzemanyagárak áprilisban is érdemben kedvezőbbek maradtak a szomszédos országok átlagánál