Hírek
2013. Július 22. 07:46, hétfő |
Belföld
Forrás: MTI
Baleset miatt késnek a vonatok a somoskőújfalui vonalon
A Hatvan felé tartó vonat összeütközött egy személyautóval Pásztó és Püspökszurdoki között hétfő hajnalban, emiatt a somoskőújfalui vonalon 15-20 perces késéssel kell számolniuk az utazóknak.
A gépkocsi a jól működő fénysorompó tiltó jelzése ellenére hajtott a sínekre, senki nem sérült meg.
Az érintett vonalszakaszon a rendőrségi helyszínelés befejezéséig nem közlekedhetnek a vonatok. Püspökhatvan és Pásztó között vonatpótló buszok szállítják az utasokat.
A vonat várhatóan a délelőtti órákban folytathatja útját, a menetrend szerinti közlekedés reggel fél kilenc körül állhat helyre.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Május 20. 13:00, szerda | Belföld
Vitézy Dávid: a MÁV tíz InterCity-kocsit bérel a nyári balatoni forgalom támogatására az osztrák vasúttól
Tíz InterCity-kocsit vesz igénybe a MÁV a nyári balatoni forgalomra az osztrák vasúttól - írta keddi Facebook-posztjában Vitézy Dávid közlekedési és beruházási miniszter.
2026. Május 20. 11:00, szerda | Belföld
Kegyelmi ügy - Répássy Róbert: szabályos, de nem szokásos eljárásban történt a miniszteri ellenjegyzés
2026. Május 20. 10:00, szerda | Belföld
Lannert Judit: mától egy új, 21. századi tanuló társadalom kialakításán dolgozunk
2026. Május 20. 07:03, szerda | Belföld
Magyar Péter: visszakerültek megérdemelt helyükre a magyar-lengyel kapcsolatok
Magyar Péter örül, hogy a magyar-lengyel kapcsolatok visszakerülhetnek megérdemelt helyükre.
