Hírek
2022. Február 02. 09:42, szerda |
Belföld
Forrás: mti - fotók: police.hu
Balesetet okozott egy embercsempész Tatán, többen megsérültek
Balesetet okozott egy embercsempész szerda reggel Tatán, három illegális bevándorló megsérült - közölte a Komárom-Esztergom Megyei Rendőr-főkapitányság a police.hu oldalon.
A sofőr az M1-es autópályán nem állt meg a rendőri jelzésre, lehajtott a sztrádáról, és Tata belterületén hátulról nekiütközött egy kamionnak - írták.
A szerb rendszámú személygépkocsiban az embercsempész mellett öt, magát afgán állampolgárnak valló ember utazott, aki sem személyazonosságát, sem az országban való jogszerű tartózkodását nem tudta igazolni.
A sofőr ellen embercsempészés bűntettének gyanúja miatt eljárást indítanak, az intézkedések még tartanak - jelezték.


Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 10. 09:00, szerda | Belföld
Magyar Péter: történelmi jelentőségű törvénycsomagot nyújtottak be az Országgyűlésnek
2026. Június 10. 06:55, szerda | Belföld
OGY - Benyújtotta a kormány az európai uniós források hazahozatalához szükséges törvényjavaslatot
Benyújtotta a kormány az európai uniós forrásokhoz való hozzáférés érdekében szükséges egyes törvények módosításáról szóló javaslatot kedden este.
2026. Június 09. 16:00, kedd | Belföld
Kapitány István teljes miniszteri fizetését a Magyar Koraszülött és Újszülött Mentőalapítványnak ajánlja fel
Kapitány István a teljes miniszteri fizetését a Magyar Koraszülött és Újszülött Mentőalapítványnak ajánlja fel. A gazdasági és energetikai miniszter ezt hétfő este jelentette be a Facebook-oldalán.
2026. Június 09. 15:00, kedd | Belföld
Vitézy Dávid: újra elérhető a Vonatinfo webes felülete
Újra elérhető a teljesen nyilvános, regisztrációhoz nem kötött Vonatinfo - közölte Vitézy Dávid, közlekedési és beruházási miniszter a Facebook-oldalán hétfőn.
