Hírek
2018. Március 26. 19:16, hétfő |
Belföld
Forrás: mti
Balesetveszélyes szakállvágót hívott vissza az egyik áruházlánc
Visszahívta egyik haj- és szakállvágó készülékét a TARGA GmbH, mert az esetlegesen hibásan gyártott termék töltés, illetve használat során kigyulladhat és szétrobbanhat - közölte honlapján a Lidl Magyarország.
A tájékoztatás szerint a készülék a Lidl Magyarország üzleteiben tavaly november 13-tól volt forgalomban.
A TARGA a Silvercrest Haj- és szakállvágó SHBV 800 A1 termékét hívta vissza a fogyasztók biztonsága érdekében, az érintett termék hátoldalán a 290952-es cikkszám található.
A Lidl Magyarország kéri a vásárlókat, hogy ezt a típusú készüléket a továbbiakban ne használják, illetve vigyék vissza bármelyik Lidl üzletbe. A vételárat a vásárlást igazoló nyugta nélkül is visszatérítik.
A termékvisszahívás kizárólag a 290952-es cikkszámú, Silvercrest Haj- és szakállvágó terméket érinti, a Lidl által forgalmazott más termékekre a visszahívás nem vonatkozik - közölték.
Ezek érdekelhetnek még
2025. December 28. 07:48, vasárnap | Belföld
OKF: 413 alkalommal volt szükség a tűzoltók beavatkozására karácsonykor
2025. December 28. 07:44, vasárnap | Belföld
Bakondi György aggódik a párizsi közbiztonság helyzete miatt
Súlyos közbiztonsági válsághelyzetet jelző bűncselekmény-sorozat történt Párizsban, ahol egy afrikai származású bevándorló késelt meg három nőt -
2025. December 28. 07:43, vasárnap | Belföld
Navracsics Tibor: az önkormányzati rendszer módosításáról kezd konzultációt januárban a kormány
Az önkormányzati rendszer módosításáról kezd konzultációt januárban a kormány - jelentette be a közigazgatási és területfejlesztési miniszter szombaton a Facebook-oldalán közzétett videóban.
2025. December 27. 10:16, szombat | Belföld
NAV: jövőre megduplázódik a családi adókedvezmény
Az idei év elejéhez képest jövőre megduplázódik a családi kedvezményként igénybe vehető összeg:
