Hírek
2018. Március 03. 18:55, szombat |
Belföld
Forrás: police.hu
Baltával fenyegetőzve rabolt
Egy jászapáti kisboltból rabolt, a rendőrök néhány óra alatt elfogták.
Egy férfi jelent meg március 2-án 14 óra 15 perckor egy jászapáti élelmiszerüzletben és baltával fenyegetve a bevételt követelte a bolt dolgozójától. A pénztáros megijedt, tartva a bántalmazástól a kasszában lévő pénzt átadta a rablónak, aki a helyszínről elmenekült. A rendőrök pár órán belül azonosították a 22 éves helyi lakost, aki Tarnazsadonyban bújt el a hatóság elől, ahol a Készenléti Rendőrség járőrei és a helyi körzeti megbízott elfogta.
A Jászberényi Rendőrkapitányság rablás bűntett elkövetésének megalapozott gyanúja miatt indított büntetőeljárást a Jászapáti Rendőrőrsre előállított B. Csaba ellen, akit a nyomozók gyanúsítottként kihallgattak és őrizetbe vettek. A helyi fiatal a bűncselekményből származó pénz egy részét elköltötte, a fennmaradó összeget a rendőrök lefoglalták tőle.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 10. 09:00, szerda | Belföld
Magyar Péter: történelmi jelentőségű törvénycsomagot nyújtottak be az Országgyűlésnek
2026. Június 10. 06:55, szerda | Belföld
OGY - Benyújtotta a kormány az európai uniós források hazahozatalához szükséges törvényjavaslatot
Benyújtotta a kormány az európai uniós forrásokhoz való hozzáférés érdekében szükséges egyes törvények módosításáról szóló javaslatot kedden este.
2026. Június 09. 16:00, kedd | Belföld
Kapitány István teljes miniszteri fizetését a Magyar Koraszülött és Újszülött Mentőalapítványnak ajánlja fel
Kapitány István a teljes miniszteri fizetését a Magyar Koraszülött és Újszülött Mentőalapítványnak ajánlja fel. A gazdasági és energetikai miniszter ezt hétfő este jelentette be a Facebook-oldalán.
2026. Június 09. 15:00, kedd | Belföld
Vitézy Dávid: újra elérhető a Vonatinfo webes felülete
Újra elérhető a teljesen nyilvános, regisztrációhoz nem kötött Vonatinfo - közölte Vitézy Dávid, közlekedési és beruházási miniszter a Facebook-oldalán hétfőn.
