Városlista
2025. november 14, péntek - Aliz

Hírek

2017. December 12. 09:57, kedd | Belföld
Forrás: mti

Bedrogozva okoztak halálos balesetet a 20 éves miskolci cserbenhagyók

Bedrogozva okoztak halálos balesetet a 20 éves miskolci cserbenhagyók

Bódult állapotban volt az elsődleges adatok szerint az a sofőr az utasával együtt, aki autójával halálra gázolt egy férfit hétfő este Miskolcon, majd segítségnyújtás nélkül továbbhajtott

- közölte a Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Rendőr-főkapitányság sajtóreferense kedden az MTI-vel.

Szabó Csilla hozzátette: a járművet vezető 20 éves miskolci L. Józsefet segítségnyújtás elmulasztása és járművezetés bódult állapotban bűntett, továbbá kábítószer birtoklása vétség, míg utasát, a 19 éves miskolci L. Zsoltot segítségnyújtás elmulasztása és kábítószer birtoklása vétség gyanúja miatt hallgatták ki a nyomozók.

A Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Rendőr-főkapitányság kedden őrizetbe vette a gyanúsítottakat és kezdeményezik az előzetes letartóztatásukat - közölte a sajtóreferens.

Felidézte, a miskolci Szarkahegy utcában egy akkor még ismeretlen típusú személygépkocsi hétfőn kora este elütött egy 55 éves helyi férfit. A sofőr megállás és segítségnyújtás nélkül elhagyta a helyszínt. Az elgázolt férfi a helyszínen belehalt sérüléseibe.

A Miskolci Rendőrkapitányság járőrei két órán belül azonosították és a városban elfogták a halálos közúti közlekedési balesetet okozó sofőrt és utasát - közölte Szabó Csilla.

Ezek érdekelhetnek még

2025. November 14. 07:32, péntek | Belföld

Február 28-ig meghosszabbítják és további 14 termékre kiterjeszti az árréscsökkentést

A kormány nem a profithajhász multik, hanem a magyar emberek pártján áll, ezért folytatja a harcot az indokolatlan áremelésekkel szemben.

2025. November 14. 07:30, péntek | Belföld

Gulyás Gergely: a kormány döntött a 14. havi nyugdíj bevezetéséről

A kormány döntött a 14. havi nyugdíj bevezetéséről, amely részletekben történik majd - jelentette ki a Miniszterelnökséget vezető miniszter csütörtökön Budapesten, a Kormányinfón.

2025. November 13. 07:27, csütörtök | Belföld

Orbán Viktor: a kormánynak kötelessége mindenben támogatni a nevelőszülőket és rajtuk keresztül a gyermekeket is

A kormánynak kötelessége mindenben támogatni a nevelőszülőket és rajtuk keresztül a nevelőszülőkre szoruló gyermekeket is - mondta Orbán Viktor miniszterelnök a Facebook oldalára feltöltött videóban szerda este.