Hírek
2017. Május 15. 19:47, hétfő |
Belföld
Forrás: mti
Buszmegállóba csapódott egy autó Budapesten - egy ember meghalt, többen megsérültek

Egy ember meghalt, kettő súlyos, életveszélyes sérüléseket szenvedett hétfőn, amikor két karambolozó autó egyike buszmegállóba csapódott a főváros XIII. kerületében.
Győrfi Pál, az Országos Mentőszolgálat szóvivője a helyszínről közzétett Facebook-bejegyzésében azt jelezte, összesen hatan sérültek meg a szerencsétlenségben.
Kisdi Máté, a Fővárosi Katasztrófavédelmi Igazgatóság szóvivője korábban azt közölte az MTI-vel: a Dózsa György út és a Kassák Lajos utca kereszteződésében történt a baleset, amely után az egyik roncsból két embert kellett kivágniuk a tűzoltóknak.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Július 21. 07:57, hétfő | Belföld
AM: jelenleg is tart az aratás, figyeljünk az utakon!
Még tart az aratási időszak, ezért országszerte a nagy mezőgazdasági munkagépek megemelkedett forgalmára kell számítani az utakon, ez pedig fokozott figyelmet és türelmet igényel minden járművezetőtől
2025. Július 21. 07:56, hétfő | Belföld
Kövér László: Magyarország a józan ész politikájának képviselője
Magyarország a józan ész politikájának leghatározottabb képviselője napjaink Európájában
2025. Július 21. 07:54, hétfő | Belföld
A hét elején még napos, meleg, majd a hétvégén felhős idő és lehűlés várható
A hét elején még napos, meleg, majd a hétvégén felhős idő és lehűlés várható, zápor, zivatar a hétvégéhez közeledve egyre gyakrabban alakulhat ki
2025. Július 20. 10:10, vasárnap | Belföld
Az AKK engedélyezte a kínai devizakötvényt
Az ÁKK mandátumot adott ki egy kínai devizakötvény kibocsátás megszervezésére.