Városlista
2026. június 10, szerda - Margit

Hírek

2019. Április 04. 11:31, csütörtök | Belföld
Forrás: mti - illusztráció: pixabay

Csempészárút árult mosókonyhájából egy férfi Nyíregyházán

Csempészárút árult mosókonyhájából egy férfi Nyíregyházán

Csempészett cigarettát és szeszesitalokat találtak a Nemzeti Adó- és Vámhivatal (NAV) pénzügyőrei egy nyíregyházi ingatlanon.

Az ellenőrzés során a trafiknak berendezett mosóhelyiségben mintegy 2500 doboz különféle márkájú adózatlan cigarettát, valamint körülbelül harminc liter ukrán származású, igazolatlan eredetű különféle szeszesitalokat foglaltak le, több millió forint értékben – közölte a hatóság Szabolcs-Szatmár-Bereg megyei adó- és vámigazgatóságának sajtóreferense csütörtökön az MTI-vel.

Dávid Zoltán elmondta A NAV munkatársai a dohányárut és a szeszesitalokat lefoglalták, és feljelentést tettek költségvetési csalás bűntett elkövetésének gyanúja miatt – tette hozzá a sajtóreferens.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Június 10. 06:55, szerda | Belföld

OGY - Benyújtotta a kormány az európai uniós források hazahozatalához szükséges törvényjavaslatot

Benyújtotta a kormány az európai uniós forrásokhoz való hozzáférés érdekében szükséges egyes törvények módosításáról szóló javaslatot kedden este.

2026. Június 09. 16:00, kedd | Belföld

Kapitány István teljes miniszteri fizetését a Magyar Koraszülött és Újszülött Mentőalapítványnak ajánlja fel

Kapitány István a teljes miniszteri fizetését a Magyar Koraszülött és Újszülött Mentőalapítványnak ajánlja fel. A gazdasági és energetikai miniszter ezt hétfő este jelentette be a Facebook-oldalán.

2026. Június 09. 15:00, kedd | Belföld

Vitézy Dávid: újra elérhető a Vonatinfo webes felülete

Újra elérhető a teljesen nyilvános, regisztrációhoz nem kötött Vonatinfo - közölte Vitézy Dávid, közlekedési és beruházási miniszter a Facebook-oldalán hétfőn.