Hírek
2018. Június 14. 07:22, csütörtök |
Belföld
Forrás: mti /fotó: police.hu
Drogdíler bandát számolt fel a rendőrség Budapesten
Egy drogkereskedő-hálózat tizenkét tagját fogták el a rendőrök a fővárosban kedden és szerdán - tették közzé a rendőrség honlapján csütörtökön.
A nyomozás adatai szerint a bűnszövetség tagjai 2017 őszétől árultak különböző fajtájú drogokat Budapesten, az ezzel kapcsolatos tevékenységet egymással megállapodva, közösen végezték.
A rendőrség és a Terrorelhárítási Központ összehangolt akciót tartott több budapesti helyszínen. A két nap alatt tizenkét embert fogtak el, gépjárműveket vizsgáltak át, házkutatásokat tartottak. Jelentős mennyiségű kábítószert (marihuánát és amfetamint), körülbelül 15 millió forint készpénzt, valamint a kábítószer porciózásához és értékesítéséhez használatos eszközöket foglaltak le a nyomozók - írták.
Az elfogottakat bűnügyi őrizetbe vették. Már előterjesztést tettek nyolc gyanúsított előzetes letartóztatásának indítványozására, és ezt tervezik a másik négy esetében is - áll a közleményben.

Ezek érdekelhetnek még
2026. Február 07. 12:29, szombat | Belföld
Navracsics Tibor: az ajkai a Dunántúl egyik legversenyképesebb kórháza
2026. Február 07. 10:00, szombat | Belföld
Szijjártó Péter: Paks II. mától jogilag és gyakorlatilag is építés alatt álló atomerőműnek minősül
2026. Február 07. 09:15, szombat | Belföld
KSH: 3,2 százalékkal csökkent az ipar teljesítménye 2025-ben
2026. Február 06. 14:00, péntek | Belföld
Választás 2026 - Megérkeznek az első értesítők a postaládákba
Pénteken érkeznek az első értesítők a postaládákba az április 12-ei országgyűlési választásról.
