Városlista
2026. április 10, péntek - Zsolt

Hírek

2018. Május 13. 05:00, vasárnap | Belföld
Forrás: mti

Eddig 770 ezren adták be adóbevallásukat a NAV-hoz

Eddig 770 ezren adták be adóbevallásukat a NAV-hoz

Eddig már 770 ezren adták be az adóbevallásukat a Nemzeti Adó- és Vámhivatalhoz, amely az idén mintegy 5 millió adózó bevallását készítette el - hangzott el az M1 aktuális csatorna híradójában.

A NAV 2021-től már a vállalkozások szinte minden bevallástervezetét is elkészíti majd a folyamatos fejlesztéseknek köszönhetően - ismertették.

Azok, akik saját maguk készítik el adóbevallásukat, május 22-éig tudják feladni a dokumentumokat. A beadási határidő napján több posta meghosszabbított nyitva tartással üzemel.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Április 10. 09:00, péntek | Belföld

NVI: szoros eredmény esetén csak a szavazást követő szombaton lehet ismert a választás végeredménye

Szoros eredmény esetén csak a szavazást követő szombaton lehet ismert az országgyűlési választás végeredménye - közölte a Nemzeti Választási Iroda (NVI) csütörtökön az MTI-vel.

2026. Április 10. 07:43, péntek | Belföld

Orbán Viktor: Nem adjuk a gyerekeinket Ukrajnának

Nem adjuk se a gyerekeinket, se a fegyvereinket, se a pénzünket Ukrajnának - jelentette ki Orbán Viktor miniszterelnök a kormánypártok debreceni nagygyűlésén csütörtökön.

2026. Április 09. 15:00, csütörtök | Belföld

Harmadik éve csökken az ipari termelés Magyarországon

2026. Április 09. 11:00, csütörtök | Belföld

Választás 2026 - Harmincötezernél is több delegált lesz a szavazatszámláló bizottságokban

Több mint 35 ezer delegált vesz részt az április 12-ei parlamenti választáson a választási bizottságok munkájában. Négy évvel ezelőtt ez a szám több mint 40 ezer volt.