Városlista
2025. december 28, vasárnap - Kamilla

Hírek

2017. Október 03. 20:13, kedd | Belföld
Forrás: mti

Egy ember meghalt épülettűzben Tompán

Egy ember meghalt épülettűzben Tompán

Egy ember meghalt, egy pedig könnyű sérüléseket szenvedett kedden Tompán, ahol kigyulladt egy lakóház - közölte a Bács-Kiskun Katasztrófavédelmi Igazgatóság szóvivője az MTI-vel.

Kovács Andrea ismertette: a nagyjából 100 négyzetméteres lakóház teljes terjedelmében égett, amikor a kiskunhalasi tűzoltók a helyszínre érkeztek. Az épületből egy embert addigra kihoztak, halálát a mentők állapították meg. Egy másik ember könnyű sérüléseket szenvedett, őt kórházba szállították.

A tüzet megfékezték, keletkezésének okát vizsgálják. Hürkecz Zoltán, a Bács-Kiskun Megyei Rendőr-főkapitányság szóvivője elmondta: a Kiskunhalasi Rendőrkapitányság közigazgatási hatósági eljárás keretében vizsgálja az esetet.

A baon.hu hírportál információi szerint a házban egy mozgássérült fiatalember élt édesanyjával. A férfit egy szomszéd és az édesanyja menekítette ki a házból, de a mentők már nem tudták megmenteni az életét.

Ezek érdekelhetnek még

2025. December 28. 07:44, vasárnap | Belföld

Bakondi György aggódik a párizsi közbiztonság helyzete miatt

Súlyos közbiztonsági válsághelyzetet jelző bűncselekmény-sorozat történt Párizsban, ahol egy afrikai származású bevándorló késelt meg három nőt -

2025. December 28. 07:43, vasárnap | Belföld

Navracsics Tibor: az önkormányzati rendszer módosításáról kezd konzultációt januárban a kormány

Az önkormányzati rendszer módosításáról kezd konzultációt januárban a kormány - jelentette be a közigazgatási és területfejlesztési miniszter szombaton a Facebook-oldalán közzétett videóban.

2025. December 27. 10:16, szombat | Belföld

NAV: jövőre megduplázódik a családi adókedvezmény

Az idei év elejéhez képest jövőre megduplázódik a családi kedvezményként igénybe vehető összeg: