Városlista
2025. november 14, péntek - Aliz

Hírek

2018. Április 23. 16:50, hétfő | Belföld
Forrás: police.hu

Egy liter pálinkáért tört be a nő

Egy liter pálinkáért tört be a nő

Az ablakon keresztül mászott be ismerőse házába egy nő Szigetváron vasárnap. A rendőrök egy órán belül elfogták.

Egy férfi tett bejelentést a rendőrségre 2018. április 22-én 22 órakor azért, mert szigetvári házába az egyik ablakon lévő szúnyoghálót letépve valaki betört, és ellopott egy üveg pálinkát. A férfi elmondta, hogy este együtt italozott egyik ismerősével, aki a szobában lévő asztalon felejtette a mobiltelefonját, amelyet a tolvaj szintén ellopott házból. A rendőrök egy órán belül felkutatták a férfi ismerősét, akinél megtalálták a házban felejtett saját mobiltelefonját és az ellopott pálinkásüveget is, benne fél liter pálinkával. A 23 éves nőt a rendőrök előállították és kihallgatták gyanúsítottként, a pálinkásüveget pedig lefoglalták, és visszaadták a tulajdonosnak.

A gyanúsított ellen lopás vétség elkövetésének megalapozott gyanúja miatt a Szigetvári Rendőrkapitányság indított nyomozást.

Ezek érdekelhetnek még

2025. November 14. 07:32, péntek | Belföld

Február 28-ig meghosszabbítják és további 14 termékre kiterjeszti az árréscsökkentést

A kormány nem a profithajhász multik, hanem a magyar emberek pártján áll, ezért folytatja a harcot az indokolatlan áremelésekkel szemben.

2025. November 14. 07:30, péntek | Belföld

Gulyás Gergely: a kormány döntött a 14. havi nyugdíj bevezetéséről

A kormány döntött a 14. havi nyugdíj bevezetéséről, amely részletekben történik majd - jelentette ki a Miniszterelnökséget vezető miniszter csütörtökön Budapesten, a Kormányinfón.

2025. November 13. 07:27, csütörtök | Belföld

Orbán Viktor: a kormánynak kötelessége mindenben támogatni a nevelőszülőket és rajtuk keresztül a gyermekeket is

A kormánynak kötelessége mindenben támogatni a nevelőszülőket és rajtuk keresztül a nevelőszülőkre szoruló gyermekeket is - mondta Orbán Viktor miniszterelnök a Facebook oldalára feltöltött videóban szerda este.