Hírek
2015. Október 30. 07:37, péntek |
Belföld
Forrás: MTI
Egyre többen kötnek kegyeleti biztosítást

A becslések szerint immár 50 ezer idős ember rendelkezik kegyeleti biztosítással a végtisztesség költségeinek fedezésére - közölte pénteki számában a Magyar Idők.
Bóna Katalin, az Union biztosító életbiztosítási ügyvezető igazgatója a lapnak elmondta: a konstrukció keretében előre meghatározott összeget fizetnek a kedvezményezettnek, illetve az örökösnek, illeték és adómentesen.
Raveczky Zsolt, az Erste biztosító elnök-vezérigazgatója azt közölte: a biztosítók általában 80 éves korig fogadják be a biztosításokat.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Október 23. 08:41, csütörtök | Belföld
Orbán Viktor: a háborús pszichózis foglyul ejtette a lengyel kormány elméjét
A háborús pszichózis foglyul ejtette a lengyel kormány elméjét - írta Orbán Viktor miniszterelnök szerdán a Facebookon.
2025. Október 23. 08:39, csütörtök | Belföld
Október 23. - Felvonták a nemzeti lobogót az Országház előtt
2025. Október 22. 07:04, szerda | Belföld
Szijjártó Péter: Magyarország továbbra is készen áll az amerikai-orosz békecsúcs megrendezésére
Magyarország továbbra is készen áll az amerikai-orosz békecsúcs megrendezésére, ugyanis egyedül ez adna reményt az ukrajnai háború rendezésére, harctéri megoldás ugyanis nem lehetséges