Városlista
2025. július 18, péntek - Frigyes

Hírek

2020. Január 24. 14:10, péntek | Belföld
Forrás: infovárosok

Egyszerűen levizelt mindent az áruház zöldségpultján

Egyszerűen levizelt mindent az áruház zöldségpultján

Egy miskolci áruház zöldségespultjánál könnyített magán egy férfi, aki közel 160 kilogramm zöldséget tett eladhatatlanná.

Rongálás miatt folytat büntetőeljárást a Miskolci Rendőrkapitányság egy 20 éves helyi férfival szemben. A gyanúsított január 18-án 14 óra körül egy miskolci élelmiszerboltban a zöldségespultnál könnyített magán. Dolga végeztével a férfi 60 kilogramm kelkáposztát, 50 kilogramm fejeskáposztát, 30 kilogramm sárga burgonyát, 12 kilogramm édesburgonyát és 5 kilogramm céklát tett eladhatatlanná – közölte a rendőrség.

A Miskolci Rendőrkapitány bíróság elé állítási javaslattal tervezi befejezni az ügyet.

Címkék: áruház, miskolc, vizelés

Ezek érdekelhetnek még

2025. Július 17. 07:42, csütörtök | Belföld

Orbán Viktor: Brüsszel Ukrajnába akarja vinni az európai emberek pénzét

Brüsszel javaslata egy ukránbarát költségvetés, a célja pedig világos, mint a nap: Ukrajnába akarják vinni az európai emberek pénzét - jelentette ki Orbán Viktor miniszterelnök szerdán a Facebookon közzétett videójában.

2025. Július 16. 07:37, szerda | Belföld

Európa legjobban teljesítő bankjai között az OTP az S&P idei rangsorában

Az OTP Csoport a második helyen végzett Európa legjobban teljesítő bankjai között az S&P Global Market Intelligence 2025-ös rangsorában a tavalyi első helyezés után - tájékoztatta a pénzintézet kedden az MTI-t