Hírek
2022. Június 12. 12:08, vasárnap |
Kék hírek
Forrás: infovárosok/police.hu
Elfogták a szökött foglyot

Engedély nélkül távozott házi őrizetéből a 18 éves egri férfi, majd egy üzletbe is betört.
Az Egri Rendőrkapitányság Bűnügyi Osztálya fogolyszökés és lopás bűncselekmény elkövetésének gyanúja miatt indított eljárást egy helyi férfi ellen - közölte a rendőrség.
A nyomozás adatai alapján B. Alex 2022. június 9-én este a házi őrizet szabályait megszegve távozott az őrizete helyéül kijelölt ingatlanból. A ráhelyezett nyomkövető eszközt később eltávolította magáról, majd elrejtőzött.
A járőrök 2022. június 11-én 13 óra 30 perc körül Egerben fogták el az elfogatóparancs alapján keresett 18 éves férfit, akit előállítottak a városi rendőrkapitányságra. A nyomozók őrizetbevétele mellett gyanúsítottként hallgatták ki, illetve előterjesztést tettek letartóztatásának indítványozására. Továbbá az is kiderült, hogy a férfi elfogását megelőző éjszaka Eger belvárosában egy üzletbe is betört, ahonnan készpénzt lopott el.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Május 17. 08:23, szombat | Kék hírek
A NAV 2025-től már 116 joghatósággal cserél bankszámla-információt
A Nemzeti Adó- és Vámhivatal (NAV) az idei évtől már 116 joghatósággal cserél bankszámla-információt - közölte a hivatal szombaton az MTI-vel.
2025. Május 16. 09:06, péntek | Kék hírek
Csaknem száz kutyát találtak Zalaszentgróton egy német nőnél, aki ellen állatkínzás miatt emeltek vádat
Elviselhetetlen körülmények között találtak 78 kutyát egy Zalaszentgróton élő német nőnél, aki 21 eb tetemét fagyasztókban tárolta
2025. Május 12. 06:00, hétfő | Kék hírek
Féltékenységből brutálisan megölte a barátját - 15 évre ítélték
A Győri Fellebbviteli Főügyészség sikeresen indítványozta a büntetés súlyosítását abban az ügyben, amelyben egy férfi féltékenységből megölte a barátját.
2025. Május 04. 08:58, vasárnap | Kék hírek
ÉKM: újabb 10 milliós bírság a horrorkaravánokra
Egy hét alatt csaknem tízmillió forint bírságot szabtak ki az Építési és Közlekedési Minisztériumhoz (ÉKM) tartozó Közlekedési Hatóság munkatársai autószállító járművekre. A leggyakoribb szabálytalanság a túlsúly volt