Városlista
2026. június 10, szerda - Margit

Hírek

2019. Március 11. 05:00, hétfő | Belföld
Forrás: mti

Elkezdték az M1-es javítását Tatabányánál

Elkezdték az M1-es javítását Tatabányánál

Az M1-es autópálya Budapest felé vezető oldalán a két tatabányai lehajtó között burkolatjavítás miatt hétfőtől szerdáig nappal és éjszaka is forgalomkorlátozásra kell számítani

- közölte a Magyar Közút Nonprofit Zrt. vasárnap az MTI-vel. A társaság tájékoztatása szerint a munkálatok tervezésénél figyelembe vették a március 15-i nemzeti ünnepet és a hosszú hétvégét, így várhatóan a csütörtökön útnak indulóknak már nem kell nagyobb forgalomkorlátozásra számítaniuk.

Az M1-es autópálya érintett szakaszának forgalmi helyzetéről az utinform.hu oldalon kaphatnak friss információkat az érdeklődők.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Június 10. 06:55, szerda | Belföld

OGY - Benyújtotta a kormány az európai uniós források hazahozatalához szükséges törvényjavaslatot

Benyújtotta a kormány az európai uniós forrásokhoz való hozzáférés érdekében szükséges egyes törvények módosításáról szóló javaslatot kedden este.

2026. Június 09. 16:00, kedd | Belföld

Kapitány István teljes miniszteri fizetését a Magyar Koraszülött és Újszülött Mentőalapítványnak ajánlja fel

Kapitány István a teljes miniszteri fizetését a Magyar Koraszülött és Újszülött Mentőalapítványnak ajánlja fel. A gazdasági és energetikai miniszter ezt hétfő este jelentette be a Facebook-oldalán.

2026. Június 09. 15:00, kedd | Belföld

Vitézy Dávid: újra elérhető a Vonatinfo webes felülete

Újra elérhető a teljesen nyilvános, regisztrációhoz nem kötött Vonatinfo - közölte Vitézy Dávid, közlekedési és beruházási miniszter a Facebook-oldalán hétfőn.