Hírek
2022. Augusztus 21. 08:00, vasárnap |
Belföld
Forrás: infovárosok/police.hu
Elloptak egy cuki kiskutyát a gazdájától

Visszakerült a gazdájához, amiről a kaposvári rendőrök gondoskodtak.
Az egyenruhások egy ellopott kaposvári négylábú ügyében indítottak vizsgálatot augusztus 16-án. A gazdája feljelentésében elmondta, hogy az ingatlan udvarán végzett kerti munkálatok közben nem vette észre, hogy az alig két hónapos kölyökkutya két kistestvérével és az anyaállattal együtt a kerítésen át kibújtak az utcára. Az akkor még ismeretlen elkövető személyautójával közlekedve ezt észlelte, megállt, majd a három kölyök közül egyiküket felkapva elhajtott – közölte a rendőrség.
A kutyák távozását ugyan nem, de a ház előtt megálló autót már a gazda is látta, a megjegyzett rendszám pedig elég volt az ügy felgöngyölítéséhez. A feltételezett elkövető lakcímén két nappal később már az egyenruhások kopogtattak. A célirányos kérdéseket követően pedig a férfi is jobbnak látta önként visszaszolgáltatni a kisállatot.
A rendőrök a négylábút lefoglalták és még aznap visszaadták gazdájának. A 35 éves kaposvári lakost a tulajdon elleni szabálysértés miatt meghallgatták, majd az ügy iratait megküldték a Kaposvári Járásbíróságnak.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Május 15. 07:11, csütörtök | Belföld
Közös éleslövészetet tartanak a Magyar Honvédség területvédelmi ezredeinek katonái és az Ohiói Nemzeti Gárda Bakonykútiban
Közös éleslövészetet tartanak a Magyar Honvédség négy területvédelmi ezredének kijelölt tartalékos katonái és az Ohiói Nemzeti Gárda a Fejér vármegyei Bakonykútiban található lőtéren, a gyakorlat a Valiant Panther 2025 nevet viseli
2025. Május 15. 07:07, csütörtök | Belföld
Szalay-Bobrovniczky Kristóf: példátlan támadás indult Magyarország ellen, a magyaroknak joguk van tudni, kik és miért állnak emögött!
Példátlan támadás indult Magyarország ellen, a magyaroknak joguk van tudni, kik és miért állnak emögött - közölte Szalay-Bobrovniczky Kristóf honvédelmi miniszter szerdán a közösségi oldalán.
2025. Május 14. 07:12, szerda | Belföld
Hitelesítette a december 24-e munkaszüneti nappá nyilvánítását célzó népszavazási kezdeményezést az NVB
Hitelesítette a december 24-e munkaszüneti nappá nyilvánítását célzó népszavazási kezdeményezést a Nemzeti Választási Bizottság (NVB) kedden.
2025. Május 14. 07:10, szerda | Belföld
HM: nem drónok miatt láthattak Gripeneket a levegőben Nyíregyháza környékén
A közösségi médiában terjedő híresztelésekkel ellentétben nem drónok miatt láthattak Gripeneket a levegőben Nyíregyháza környékén kedden - közölte a Honvédelmi Minisztérium (HM) az MTI-vel.