Hírek
2017. Március 07. 07:42, kedd |
Belföld
Forrás: mti
Elsodort egy embert a vonat Debrecen közelében

Elsodort egy embert egy Záhonyból a budapesti Nyugati pályaudvarra tartó személyvonat Debrecen és Apafa között hétfő este, a sérültet kórházba vitték - tájékoztatta a Mávinform sajtóügyeletese az MTI-t.
Kavalecz Imre elmondta: a baleset Debrecen közelében, a nyílt pályán történt. A rendőrség megkezdte a helyszínelést, ezért az egyik vágányt lezárták a két állomás között.
A Mávinform honlapján azt írta: az utasoknak 15-20 perces késésekre kell számítaniuk a Budapest-Debrecen-Nyíregyháza vonalon.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Október 23. 08:41, csütörtök | Belföld
Orbán Viktor: a háborús pszichózis foglyul ejtette a lengyel kormány elméjét
A háborús pszichózis foglyul ejtette a lengyel kormány elméjét - írta Orbán Viktor miniszterelnök szerdán a Facebookon.
2025. Október 23. 08:39, csütörtök | Belföld
Október 23. - Felvonták a nemzeti lobogót az Országház előtt
2025. Október 22. 07:04, szerda | Belföld
Szijjártó Péter: Magyarország továbbra is készen áll az amerikai-orosz békecsúcs megrendezésére
Magyarország továbbra is készen áll az amerikai-orosz békecsúcs megrendezésére, ugyanis egyedül ez adna reményt az ukrajnai háború rendezésére, harctéri megoldás ugyanis nem lehetséges