Hírek
2018. Június 11. 09:05, hétfő |
Belföld
Forrás: mti - MTI Fotó: Vajda János
Elszabadult a kisvasút két vagonja és villamosnak ütközött Miskolcon
Eddig tisztázatlan körülmények között elszabadult, majd az ütközőbakokat áttörve az ott elhaladó villamosnak ütközött a Lillafüredi Állami Erdei Kisvasút két kocsija hétfőn hajnalban
- olvasható az MVK Zrt. közösségi oldalán. A közlekedési társaság azt írta: mivel a villamoson nem utazott senki, személyi sérülés nem történt. Az anyagi kár jelentős.
A helyszínelés idejére az érintett útszakaszt a Dorottya utcánál lezárták, de - az MTI rendőrségtől kapott információi alapján - nyolc óra után a forgalomkorlátozást feloldották.

Ezek érdekelhetnek még
2025. December 28. 07:48, vasárnap | Belföld
OKF: 413 alkalommal volt szükség a tűzoltók beavatkozására karácsonykor
2025. December 28. 07:44, vasárnap | Belföld
Bakondi György aggódik a párizsi közbiztonság helyzete miatt
Súlyos közbiztonsági válsághelyzetet jelző bűncselekmény-sorozat történt Párizsban, ahol egy afrikai származású bevándorló késelt meg három nőt -
2025. December 28. 07:43, vasárnap | Belföld
Navracsics Tibor: az önkormányzati rendszer módosításáról kezd konzultációt januárban a kormány
Az önkormányzati rendszer módosításáról kezd konzultációt januárban a kormány - jelentette be a közigazgatási és területfejlesztési miniszter szombaton a Facebook-oldalán közzétett videóban.
2025. December 27. 10:16, szombat | Belföld
NAV: jövőre megduplázódik a családi adókedvezmény
Az idei év elejéhez képest jövőre megduplázódik a családi kedvezményként igénybe vehető összeg:
