Városlista
2026. június 10, szerda - Margit

Hírek

2018. Február 23. 09:50, péntek | Belföld
Forrás: mti

Emelkedett a gázolaj ára

Emelkedett a gázolaj ára

Emelte bruttó 2 forinttal a gázolaj literenkénti nagykereskedelmi árát pénteken Mol Nyrt.

Az emeléssel a gázolaj átlagára 359 forintra nőtt, a benziné 351 forint maradt.

Az üzemanyagok ára legutóbb szerdán változott, amikor benzin és a gázolaj ára egyaránt 2-2 forinttal lett kevesebb.

Az autósok 50 forintos különbséget is tapasztalhatnak az egyes töltőállomások árai között.

A benzin ára 2012. április elején érte el csúcsát, akkor egy liter átlagosan 451 forintba került. A gázolaj literje 2012. január közepén volt a legdrágább, átlagosan 449 forint.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Június 10. 15:00, szerda | Belföld

Elemzők: meglepetést hozott a májusi inflációs adat

Meglepetéssel fogadták az MTI-nek nyilatkozó elemzők az infláció májusi lefékeződését a várt gyorsulás helyett.

2026. Június 10. 14:00, szerda | Belföld

Karácsony Gergely: jelenlegi tudásunk szerint a Fővárosi Önkormányzat a jövő héten fizetésképtelenné fog válni

Jelenlegi tudásunk szerint a Fővárosi Önkormányzat a jövő héten fizetésképtelenné fog válni - mondta a főpolgármester egy szakmai fórumon, kedden Budapesten.

2026. Június 10. 06:55, szerda | Belföld

OGY - Benyújtotta a kormány az európai uniós források hazahozatalához szükséges törvényjavaslatot

Benyújtotta a kormány az európai uniós forrásokhoz való hozzáférés érdekében szükséges egyes törvények módosításáról szóló javaslatot kedden este.