Hírek
2011. Augusztus 26. 14:45, péntek |
Sport
Forrás: HírTV
Eto nem a pénz miatt igazolt Dagesztánba

Megérkezett Moszkvába Samuel Eto.
A Dzsudzsák Balázst is foglalkoztató Anzsi Mahacskala új sztárigazolása sajtótájékoztatóján azt mondta, nem a pénz miatt igazolt a dagesztáni klubhoz, hanem azért, mert szeretne barátságos környezetben, nyugodtan futballozni.
Az Internek búcsút intő Eto persze anyagilag is jól jár, sajtóhírek szerint átszámítva évi 5,5 milliárd forintot keres majd, vagyis óránként 653 ezer forintnak megfelelő eurót fizet a labdarúgónak az Anzsi. Eto a 99-es számú mezben lép majd pályára új csapatában. (rá)
hírTV
Ezek érdekelhetnek még
2025. Július 19. 07:48, szombat | Sport
Vizes vb - Betlehem Dávid ezüstérmes a nyíltvízi úszók kieséses sprintversenyében
Betlehem Dávid ezüstérmet nyert a nyíltvízi úszók szombati 3 km-es kieséses sprintversenyében a szingapúri világbajnokságon.
2025. Július 18. 07:49, péntek | Sport
Kl-selejtező - A Pjunyik Jereván lesz a Győr ellenfele
A Pjunyik Jereván lesz a Győr ellenfele a labdarúgó Konferencia-liga selejtezőjének második fordulójában
2025. Július 18. 07:45, péntek | Sport
El-selejtező - Idegenbeli vereséggel búcsúzott a Paks
2025. Július 15. 08:03, kedd | Sport
Tour de France - Simon Yates szökésből nyert, Healy átvette a sárga trikót
A tavasszal Giro d\'Italia-győztes brit Simon Yates nyerte a Tour de France országúti kerékpáros körverseny tizedik szakaszát, amelyen az ír Ben Healy átvette a sárga trikót a szlovén világbajnok Tadej Pogacartól.