Hírek
2012. Április 14. 14:11, szombat |
Sport
Forrás: mno.hu / MTI
Ez komoly magyar siker
Sportdiplomáciai sikernek tartja Borkai Zsolt, a Magyar Olimpiai Bizottság elnöke, hogy három hónappal a londoni játékok előtt Magyarországon kerül sor az Európai Olimpiai Bizottságok szervezetének 33. konferenciájára.
A MOB első számú vezetője pénteken tájékoztatta az április 26–28. között esedékes tanácskozás előkészületeiről az elnökség tagjait. Borkai Zsolt a MOB közleménye szerint a szervezeti átalakításokról is beszámolt. Megjegyezte, hogy a Nemzeti Sport Intézet dolgozóinak átvétele zökkenőmentősen történik. „A kiválóan működő utánpótlás-programok nem sérülnek” – tette hozzá ehhez Szabó Bence sportigazgató.
A MOB elnöksége – amint a tájékoztatóban olvasható – egyhangúlag elfogadta az utánpótlás-nevelési programok, a Héraklész, a Sport XXI. és a Sportiskolai Programok 2012-es támogatási tervét, valamint a szabadidősportra kidolgozott, Monspart Sarolta alelnök által előterjesztett, továbbá a nem olimpiai sportágakra kidolgozott, Leyrer Richárd alelnök által előterjesztett támogatási javaslatot.
MTI / mno
Ezek érdekelhetnek még
2025. November 14. 10:04, péntek | Sport
Juhász Csaba: Kategóriagyőzelem a TippmixPRO Zemplén ralin!
Élménybeszámoló Juhász Csabitól a kalandos raliról…
2025. November 14. 07:29, péntek | Sport
Vb-selejtezők - Kikaptak a portugálok, a magyarokra vasárnap sorsdöntő meccs vár
2025. November 14. 07:27, péntek | Sport
Örmény-magyar - Jerevánban győzött a válogatott
A magyar labdarúgó-válogatott 1-0-ra győzött csütörtökön az örmény csapat vendégeként a jereváni világbajnoki selejtezőmérkőzésen, így megerősítette a pótselejtezőt érő második helyét a csoportban.
