Hírek
2018. December 28. 18:01, péntek |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció: pixabay
Ezrek hívták a lelkisegély-szolgálatot karácsony környékén
Szombat óta 2500-an hívták a lelkisegély-szolgálatot, a tárcsázások több mint ötven százaléka adekvát volt
- közölte a Magyar Lelki Elsősegély Telefonszolgálatok Szövetségének szakmai alelnöke pénteken az M1 aktuális csatornán. Dudás Erika azt mondta, a krízishívások aránya - három százalék - alacsonyabb volt, mint a megszokott; a hívások döntő többsége magányosság vagy kapcsolati problémák miatt érkezett.
Kitért arra is, férfiak és nők azonos arányban szoktak telefonálni, életkor szerint a középkorúak és a 70 év felettiek vannak többségben.
Ezek érdekelhetnek még
2025. December 28. 07:48, vasárnap | Belföld
OKF: 413 alkalommal volt szükség a tűzoltók beavatkozására karácsonykor
2025. December 28. 07:44, vasárnap | Belföld
Bakondi György aggódik a párizsi közbiztonság helyzete miatt
Súlyos közbiztonsági válsághelyzetet jelző bűncselekmény-sorozat történt Párizsban, ahol egy afrikai származású bevándorló késelt meg három nőt -
2025. December 28. 07:43, vasárnap | Belföld
Navracsics Tibor: az önkormányzati rendszer módosításáról kezd konzultációt januárban a kormány
Az önkormányzati rendszer módosításáról kezd konzultációt januárban a kormány - jelentette be a közigazgatási és területfejlesztési miniszter szombaton a Facebook-oldalán közzétett videóban.
2025. December 27. 10:16, szombat | Belföld
NAV: jövőre megduplázódik a családi adókedvezmény
Az idei év elejéhez képest jövőre megduplázódik a családi kedvezményként igénybe vehető összeg:
