Hírek
2011. Augusztus 24. 14:37, szerda |
Kék hírek
Forrás: HírTV
Fejszét vágott a rendőr hátába
Könnyebb sérüléseket szenvedett az a rendőr, akit egy fejszével vágott lapockán egy férfi hétfőn este Bagamérban, miközben csendháborítás miatt intézkedtek vele szemben.
Csendháborítás miatt riasztották a rendőrséget hétfőn este 9 óra körül egy bagaméri családi házhoz. Az intézkedő rendőrökre azonban különböző szúró-vágó fegyverekkel támadtak az ott tartózkodók. Az intézkedő rendőrök egyikét fejszével vágták lapockán, de csak könnyebb sérüléseket szenvedett. Végül a Készenléti Rendőrség segítségével fogták el és állították elő azt a hét embert, akik rátámadtak az intézkedő rendőrökre. Mind a hét embert őrizetbe vették, ellenük felfegyverkezve elkövetett hivatalos személy elleni erőszak miatt indult büntetőeljárás. (da)
HavariaPress
Ezek érdekelhetnek még
2025. November 13. 07:29, csütörtök | Kék hírek
BRFK: ellopott, majd kórházi inkubátorban hagyott egy csecsemőt egy nő Budapesten
2025. November 11. 07:37, kedd | Kék hírek
BRFK: egy kábítószer-kereskedelmi ügy miatt tartottak razziát hétvégén egy budapesti belvárosi klubban
Egy kábítószer-terjesztőkkel szemben folytatott nyomozás miatt, konkrét bűnügyi információk alapján tartott a rendőrség razziát hétvégén Budapesten, egy belvárosi szórakozóhelyen
2025. November 05. 07:30, szerda | Kék hírek
Öten meghaltak egy vasúti átjárónál történt balesetben Szentmártonkátán
2025. November 03. 07:18, hétfő | Kék hírek
Rendőrség: nem terrorcselekmény az angliai vonaton elkövetett késeléses támadás
A rendőrség vasárnapi tájékoztatása szerint nem minősül terrorcselekménynek az a késeléses támadás, amelyet egy vonaton követtek el szombat este Angliában.
