Városlista
2025. december 28, vasárnap - Kamilla

Hírek

2011. Szeptember 10. 14:21, szombat | Belföld
Forrás: HírTV

Felajánlás: összefogás az összeégett kisfiúért

Felajánlás: összefogás az összeégett kisfiúért

Nagyon sok felajánlás érkezett annak az édesanyának, akinek 10 éves fia felgyújtotta magát Csibrákon.

A Hír Televízió csütörtökön számolt be elsőként arról, hogy az anyagi körülményeik miatt az anya képtelen a Budapesten ápolt fiát rendszeresen látogatni.

A gyerek testfelületének több mint 50 százaléka megégett, várhatóan több hónapos kórházi ellátásra szorul. Telefonon és elektronikus úton sokan érdeklődtek arról, hogyan tudnának segíteni. Egy svédországi nézőnk például 100 ezer forintot ajánlott fel a családnak. A pécsi Szemem Fénye Alapítvány azt vállalta, hogy a gyógykezelés ideje alatt hetente ingyen szállítja az édesanyát a fővárosba. (lm)

hírTV

Címkék: felajánlás

Ezek érdekelhetnek még

2025. December 28. 07:44, vasárnap | Belföld

Bakondi György aggódik a párizsi közbiztonság helyzete miatt

Súlyos közbiztonsági válsághelyzetet jelző bűncselekmény-sorozat történt Párizsban, ahol egy afrikai származású bevándorló késelt meg három nőt -

2025. December 28. 07:43, vasárnap | Belföld

Navracsics Tibor: az önkormányzati rendszer módosításáról kezd konzultációt januárban a kormány

Az önkormányzati rendszer módosításáról kezd konzultációt januárban a kormány - jelentette be a közigazgatási és területfejlesztési miniszter szombaton a Facebook-oldalán közzétett videóban.

2025. December 27. 10:16, szombat | Belföld

NAV: jövőre megduplázódik a családi adókedvezmény

Az idei év elejéhez képest jövőre megduplázódik a családi kedvezményként igénybe vehető összeg: