Hírek
2012. Január 30. 07:30, hétfő |
Kék hírek
Forrás: mno.hu/MTI
Felborult egy busz Ceglédnél
Lecsúszott az útról és az oldalára fordult egy 46 utast szállító román autóbusz hétfőn hajnalban a 4-es és a 311-es főút kereszteződésében lévő körforgalomnál, Cegléden.
A balesetben hárman könnyebben megsérültek – közölte a Pest Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság szóvivője hétfőn.
A korábbi információk még arról szóltak, hogy személyi sérülés nem történt. Loch Erika elmondta: az utánfutós busz hazafelé tartott, Romániába bevásárlóturistákkal, amikor a baleset történt. Az utasokat a ceglédi rendőrség épületének aulájába szállították, hogy amíg a mentesítő járat odaér Budapestről, fűtött helyen legyenek.
A megyei katasztrófavédelmi szóvivő hozzátette: a műszaki mentés jelenleg is tart, a munkálatokban a ceglédi és a szolnoki tűzoltóság vesz részt.
Ezek érdekelhetnek még
2025. November 13. 07:29, csütörtök | Kék hírek
BRFK: ellopott, majd kórházi inkubátorban hagyott egy csecsemőt egy nő Budapesten
2025. November 11. 07:37, kedd | Kék hírek
BRFK: egy kábítószer-kereskedelmi ügy miatt tartottak razziát hétvégén egy budapesti belvárosi klubban
Egy kábítószer-terjesztőkkel szemben folytatott nyomozás miatt, konkrét bűnügyi információk alapján tartott a rendőrség razziát hétvégén Budapesten, egy belvárosi szórakozóhelyen
2025. November 05. 07:30, szerda | Kék hírek
Öten meghaltak egy vasúti átjárónál történt balesetben Szentmártonkátán
2025. November 03. 07:18, hétfő | Kék hírek
Rendőrség: nem terrorcselekmény az angliai vonaton elkövetett késeléses támadás
A rendőrség vasárnapi tájékoztatása szerint nem minősül terrorcselekménynek az a késeléses támadás, amelyet egy vonaton követtek el szombat este Angliában.
