Hírek
2022. Február 17. 09:59, csütörtök |
Belföld
Forrás: infovárosok/police.hu
Felborult és többször megpördült autójával egy idős férfi
Himod külterületén egy személyi sérüléssel járó közúti közlekedési baleset helyszínén intézkedtek a rendőrök szerdán.
A rendőrségre szerdán 11 óra 58 perckor bejelentés érkezett, hogy Himod és Kisfalud közötti szántóföld szélén egy autó van az árokban felborulva.
A rendőrök megállapították, hogy a 8608-as számú úton közlekedett kocsijával Kisfalud felől Himod irányába egy kapuvári férfi. Haladása során – vélhetően rosszul választotta meg a jármű sebességét – egy enyhén balra ívelő kanyarban az útról lesodródva egy vízelvezető árokba csapódott, majd a tengelye körül többször átfordulva a mezőgazdasági területen állt meg- közölte a rendőrség.
A balesetben a 76 éves sofőr megsérült, őt a mentőszolgálat munkatársai kórházba vitték.
Az eset körülményeit a Csornai Rendőrkapitányság vizsgálja.

Ezek érdekelhetnek még
2025. November 14. 07:32, péntek | Belföld
Február 28-ig meghosszabbítják és további 14 termékre kiterjeszti az árréscsökkentést
A kormány nem a profithajhász multik, hanem a magyar emberek pártján áll, ezért folytatja a harcot az indokolatlan áremelésekkel szemben.
2025. November 14. 07:30, péntek | Belföld
Gulyás Gergely: a kormány döntött a 14. havi nyugdíj bevezetéséről
A kormány döntött a 14. havi nyugdíj bevezetéséről, amely részletekben történik majd - jelentette ki a Miniszterelnökséget vezető miniszter csütörtökön Budapesten, a Kormányinfón.
2025. November 13. 07:30, csütörtök | Belföld
Szijjártó Péter: a Mercedes létrehozza az első magyarországi kutatás-fejlesztési központját
2025. November 13. 07:27, csütörtök | Belföld
Orbán Viktor: a kormánynak kötelessége mindenben támogatni a nevelőszülőket és rajtuk keresztül a gyermekeket is
A kormánynak kötelessége mindenben támogatni a nevelőszülőket és rajtuk keresztül a nevelőszülőkre szoruló gyermekeket is - mondta Orbán Viktor miniszterelnök a Facebook oldalára feltöltött videóban szerda este.
