Hírek
2019. Július 21. 18:04, vasárnap |
Kék hírek
Forrás: police.hu
Feltörte barátnője a közösségi oldali fiókját és azzal fenyegetőzött

Egy nagymányoki férfit gyanúsítanak a bonyhádi rendőrök azzal, hogy volt barátnője egyik közösségi portálon lévő fiókját feltörte, és onnan fenyegető tartalmú üzeneteket küldött.
Egy jelenleg külföldön élő nő tett feljelentést a rendőrségen március 25-én, mert az egyik közösségi portálon levő fiókját ismeretlen személy feltörte, majd jelszavát megváltoztatta. Ezt követően több alkalommal küldött a sértett saját fiókjából fenyegető tartalmú üzeneteket a feljelentőnek és élettársának.
Az ügyben a Bonyhádi Rendőrkapitányságon indítottak büntetőeljárást, melynek során kiderült, hogy a közösségi portálon levő fiókot a nő volt élettársa, egy nagymányoki férfi törte fel, és onnan ő küldte a fenyegető üzeneteket is. Az elkövetőt gyanúsítottként hallgatták ki egyrendbeli információs rendszer vagy adat megsértése bűntett és egyrendbeli információs rendszer vagy adat megsértése vétség elkövetésének megalapozott gyanúja miatt. A férfi a bűncselekmények elkövetését elismerte.
A bonyhádi rendőrök a szükséges eljárási cselekményeket elvégezték, és a keletkezett iratokat a napokban megküldték az illetékes ügyészségnek.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Május 17. 08:23, szombat | Kék hírek
A NAV 2025-től már 116 joghatósággal cserél bankszámla-információt
A Nemzeti Adó- és Vámhivatal (NAV) az idei évtől már 116 joghatósággal cserél bankszámla-információt - közölte a hivatal szombaton az MTI-vel.
2025. Május 16. 09:06, péntek | Kék hírek
Csaknem száz kutyát találtak Zalaszentgróton egy német nőnél, aki ellen állatkínzás miatt emeltek vádat
Elviselhetetlen körülmények között találtak 78 kutyát egy Zalaszentgróton élő német nőnél, aki 21 eb tetemét fagyasztókban tárolta
2025. Május 12. 06:00, hétfő | Kék hírek
Féltékenységből brutálisan megölte a barátját - 15 évre ítélték
A Győri Fellebbviteli Főügyészség sikeresen indítványozta a büntetés súlyosítását abban az ügyben, amelyben egy férfi féltékenységből megölte a barátját.
2025. Május 04. 08:58, vasárnap | Kék hírek
ÉKM: újabb 10 milliós bírság a horrorkaravánokra
Egy hét alatt csaknem tízmillió forint bírságot szabtak ki az Építési és Közlekedési Minisztériumhoz (ÉKM) tartozó Közlekedési Hatóság munkatársai autószállító járművekre. A leggyakoribb szabálytalanság a túlsúly volt