Városlista
2025. június 7, szombat - Róbert

Hírek

2012. Március 06. 14:19, kedd | Sport
Forrás: Nemzeti Sport Online

Férfi kézilabda NB I: újabb sikerével a Veszprém megnyerte az alapszakaszt

Férfi kézilabda NB I: újabb sikerével a Veszprém megnyerte az alapszakaszt

Az MKB Veszprém a papírformának megfelelően hazai pályán 37–26-ra legyőzte a Gyöngyöst a férfi kézilabda NB I hétfői mérkőzésén, és ezzel matematikailag is biztossá tette, hogy az alapszakaszt az első helyen fejezi be.

A Gyöngyös elleni bajnoki mérkőzést a Veszprém Bajnokok Ligája-szereplése miatt hozták előre mára az alapszakasz utolsó, 22. fordulójából.

A veszprémiek a mérkőzés elején magukhoz ragadták a kezdeményezést, és előnyüket fokozatosan növelve diadalmaskodtak.

A hazaiak leginkább beálló poszton nőttek a vendégek fölé, a szerb Uros Vilovszki nyolc, a horvát Renato Sulic pedig öt gólt szerzett. A másik oldalon a hatgólos Braun Zsolt volt a legeredményesebb.

Győzelmével a Veszprém már biztosan megnyeri a bajnokság alapszakaszát.

Ezek érdekelhetnek még

2025. Június 07. 09:39, szombat | Sport

Magyar-svéd - Kétgólos vereség

A magyar labdarúgó-válogatott 2-0-s vereséget szenvedett a tartalékos svéd csapattól a telt házas Puskás Arénában rendezett pénteki barátságos mérkőzésen.

2025. Június 07. 09:33, szombat | Sport

Magyar-svéd - Rossi: nehéz kikerülni ebből a negatív spirálból

Marco Rossi szövetségi kapitány szerint a magyar labdarúgó-válogatott ismét a helyzetkihasználásban maradt el a riválisától a svédektől pénteken elszenvedett 2-0-s vereség alkalmával.

2025. Június 06. 07:23, péntek | Sport

Nemzetek Ligája - Kilencgólos meccsen nyertek a spanyolok a franciák ellen

Nem mindennapi, kilenc gólt hozó mérkőzésen a címvédő spanyol válogatott 5-4-re nyert a franciák ellen a labdarúgó Nemzetek Ligája németországi négyes döntőjének második, csütörtöki elődöntőjében.