Városlista
2025. február 23, vasárnap - Alfréd

Hírek

2018. Április 17. 10:06, kedd | Belföld
Forrás: mti

Fiatalkorú lányokat futtatott egy nő Szombathelyen és Székesfehérváron

Fiatalkorú lányokat futtatott egy nő Szombathelyen és Székesfehérváron

Bordélyházat tartott fenn, fiatalkorú lányokkal végeztetett prostitúciós tevékenységet egy nő, emiatt gyermekprostitúció kihasználásával és gyermekpornográfiával is vádolja a Szombathelyi Járási és Nyomozóügyészség

- tájékoztatta a Vas Megyei Főügyészség vezetője kedden az MTI-t. Simon József közölte: a nő és társa 2017 májusa és szeptembere között kibérelt előbb egy szombathelyi, majd egy székesfehérvári lakást, ahol tizennyolc évesnél fiatalabb lányokkal végeztetett prostitúciós tevékenységet. A nő pornográf fényképeket készített a lányokról és szexhirdetési oldalakra töltötte fel.

A vád szerint a nő biztosította a lányoknak a prostitúcióhoz használt "eszközöket", társa pedig többször a szexuális szolgáltatást igénybe vevők lakásához vitte őket. A hat sértettnek a bevétel felét, összesen 875 ezer forintot kellett leadnia.

A nyomozóügyészség a vádlottak ellen gyermekprostitúció kihasználásának bűntette, az elsőrendű vádlottal szemben pedig emellett gyermekpornográfia bűntette miatt emelt vádat, és szabadságvesztés kiszabására, valamint a bűncselekménnyel szerzett vagyon elkobzását indítványozta.

Ezek érdekelhetnek még

2025. Február 22. 08:21, szombat | Belföld

Nagy Márton: az élelmiszerárak csökkentéséért dolgozunk!

Az élelmiszerárak csökkentéséért dolgozunk! - közölte a nemzetgazdasági miniszter a közösségi oldalán, hozzátéve: pénteken egyeztetett az Országos Kereskedelmi Szövetség (OKSZ) képviselőivel az élelmiszerárak alakulásáról.

2025. Február 22. 08:17, szombat | Belföld

Orbán Viktor szerint nagy löketet kaphat a magyar gazdaság

Magyarország a békére vette fel a lapot - mondta a miniszterelnök pénteken a Kossuth rádió Jó reggelt, Magyarország! című műsorában

2025. Február 21. 08:10, péntek | Belföld

Megkezdődött a trieszti, magyar adriai kikötő építése

Megkezdődött a trieszti magyar kikötő építése, a kormányt a gazdasági racionalitás vezette, amikor 2018-ban a beruházás mellett döntött -

2025. Február 20. 08:00, csütörtök | Belföld

Orbán Balázs szerint Orbán Viktor előre megmondta

Fejvesztett kapkodás indult az európai vezetők között, pedig minden a forgatókönyv szerint alakul, csak nem az ő forgatókönyvük szerint, hanem Orbán Viktor forgatókönyve szerint