Hírek
2018. Június 01. 17:26, péntek |
Külföld
Forrás: mti
Franciaországig sodort egy amerikai hirdetőtáblát a Sandy hurrikán

Franciaországban került elő egy, az egyesült államokbeli New Jerseyben 2012-ben, a Sandy hurrikán által elsöpört hirdetőtábla
- tudatta helyi idő szerint csütörtökön az ingatlanközvetítő, amely annak idején kihelyezte a hirdetést.
A táblát Bordeaux közelében mosta partra a tenger. Megtalálója maga vette fel a kapcsolatot a Diane Turton Realtors nevű amerikai céggel.
Perry Beneduce, a cég vezetője azt mondta, hogy a tábla egy brielle-i vízparti ingatlan előtt állt New Jersey államban 2012-ben, és a Sandy hurrikán tombolásakor nyoma veszett. Beneduce kiemelte, hogy az ingatlan, amelyet hirdettek, nem sérült meg, és a következő tavasszal el is kelt.
A tábla az eltelt több mint öt év alatt csaknem 6500 kilométert tett meg.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Május 17. 08:25, szombat | Külföld
Leminősítette az Egyesült Államokat a Moody\'s
Megvonta az Egyesült Államoktól a lehetséges legjobb, \"Aaa\" államadós-osztályzatot a Moody\'s Ratings.
2025. Május 16. 09:12, péntek | Külföld
Izraeli-palesztin - Donald Trump: a Hamászt el kell intézni
2025. Május 16. 09:02, péntek | Külföld
Marco Rubio: az Egyesült Államok nem számít komoly áttörésre az isztambuli tárgyalásokon
Az Egyesült Államok komoly áttörésre egyelőre nem számít az ukrajnai háború lezárásról kezdődő ukrán és orosz részvétellel szervezett isztambuli tárgyalásokon