Hírek
2016. December 22. 15:33, csütörtök |
Belföld
Forrás: police.hu
Gyanús csomag miatt lezárták a főváros egyik legforgalmasabb pontját
Egy gazdátlan csomag átvizsgálása miatt a rendőrök lezárják a Teréz körút Podmaniczky út és Váci út közötti szakaszát teljes szélességében csütörtök délután.
Egy gazdátlan csomagot találtak december 22-én 13 óra 30 perckor Budapesten a Nyugati téri gyorsétterem bejáratának közelében. A csomag átvizsgálását a Készenléti Rendőrség tűzszerészei megkezdték. Az intézkedés időtartamára a gyorsétterem vendégeinek el kellett hagyniuk az épületet, a rendőrök lezárják továbbá a Teréz körút Podmaniczky út és Váci út közötti szakaszát teljes szélességében, körülbelül 150 méter hosszan.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Május 20. 13:00, szerda | Belföld
Vitézy Dávid: a MÁV tíz InterCity-kocsit bérel a nyári balatoni forgalom támogatására az osztrák vasúttól
Tíz InterCity-kocsit vesz igénybe a MÁV a nyári balatoni forgalomra az osztrák vasúttól - írta keddi Facebook-posztjában Vitézy Dávid közlekedési és beruházási miniszter.
2026. Május 20. 11:00, szerda | Belföld
Kegyelmi ügy - Répássy Róbert: szabályos, de nem szokásos eljárásban történt a miniszteri ellenjegyzés
2026. Május 20. 10:00, szerda | Belföld
Lannert Judit: mától egy új, 21. századi tanuló társadalom kialakításán dolgozunk
2026. Május 20. 07:03, szerda | Belföld
Magyar Péter: visszakerültek megérdemelt helyükre a magyar-lengyel kapcsolatok
Magyar Péter örül, hogy a magyar-lengyel kapcsolatok visszakerülhetnek megérdemelt helyükre.
