Hírek
2021. Szeptember 12. 13:37, vasárnap |
Belföld
Forrás: infovárosok/police.hu
Hajók ütköztek a Tiszán

Kisgéphajó és csónak ütközött Tiszalök közelében.
Egy kisgéphajó és egy csónak ütközött össze a Tisza folyó 522-es folyamkilométerének közelében 2021. szeptember 11-én 17 óra 40 perc körül. Mindkét vízi járműben két személy tartózkodott, akik a baleset következtében a vízbe estek - közölte a rendőrség.
Három személy sérülésmentesen jutott ki a partra, egy férfit még keresnek a rendőrök.
A Tiszai Vízirendészeti Rendőrkapitányság víziközlekedés veszélyeztetése miatt indított büntetőeljárást.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Június 03. 07:42, kedd | Belföld
Karácsony Gergely: pénteken rövid időre leállítjuk a közlekedést a városban
Pénteken rövid időre leállítjuk a közlekedést a városban a kormánynak szóló első figyelmeztetésként - jelentette be közösségi oldalán Budapest főpolgármestere.
2025. Június 03. 07:39, kedd | Belföld
Szalay-Bobrovniczky Kristóf: hazánk aktívan részt vesz a NATO keleti szárnyának megerősítésében
2025. Június 03. 07:38, kedd | Belföld
Orbán Viktor: újabb aggasztó hírek érkeztek az orosz-ukrán háborúból
Most ért véget a Védelmi Tanács ülése, amit azért hívtunk össze, mert újabb aggasztó hírek érkeztek az orosz-ukrán háborúból.
2025. Június 02. 06:00, hétfő | Belföld
Parajd - Segélyprogrammal támogatja az Ökumenikus Segélyszervezet a sóbánya dolgozóinak családjait
Célzott segélyprogrammal támogatja az Ökumenikus Segélyszervezet a víz alá került parajdi sóbánya dolgozóinak családjait, és a helyszínen egyeztet a helyi vezetőkkel - közölte a segélyszervezet az MTI-vel közleményben vasárnap.