Hírek
2016. Május 12. 07:40, csütörtök |
Belföld
Forrás: mti
Halálra gázolt a vonat egy embert Tatabányán
Halálra gázolt egy embert a fővárosból Győrbe tartó személyvonat Tatabánya belterületén, az Alsógalla megállóhely közelében - közölte az Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság (OKF) szerdán este.
A közlemény szerint az utasoknak a tatabányai hivatásos tűzoltók segítenek átszállni a mentesítő járatra, mivel a baleset a nyílt vasúti pályán történt. A munkálatokban a katasztrófavédelmi műveleti szolgálat is részt vesz.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 10. 09:00, szerda | Belföld
Magyar Péter: történelmi jelentőségű törvénycsomagot nyújtottak be az Országgyűlésnek
2026. Június 10. 06:55, szerda | Belföld
OGY - Benyújtotta a kormány az európai uniós források hazahozatalához szükséges törvényjavaslatot
Benyújtotta a kormány az európai uniós forrásokhoz való hozzáférés érdekében szükséges egyes törvények módosításáról szóló javaslatot kedden este.
2026. Június 09. 16:00, kedd | Belföld
Kapitány István teljes miniszteri fizetését a Magyar Koraszülött és Újszülött Mentőalapítványnak ajánlja fel
Kapitány István a teljes miniszteri fizetését a Magyar Koraszülött és Újszülött Mentőalapítványnak ajánlja fel. A gazdasági és energetikai miniszter ezt hétfő este jelentette be a Facebook-oldalán.
2026. Június 09. 15:00, kedd | Belföld
Vitézy Dávid: újra elérhető a Vonatinfo webes felülete
Újra elérhető a teljesen nyilvános, regisztrációhoz nem kötött Vonatinfo - közölte Vitézy Dávid, közlekedési és beruházási miniszter a Facebook-oldalán hétfőn.
