Városlista
2025. április 28, hétfő - Valéria

Hírek

2018. Július 15. 13:26, vasárnap | Belföld
Forrás: police.hu

Három embert is megkéselt egy 65 éves férfi Bácsbokodon

Három embert is megkéselt egy 65 éves férfi Bácsbokodon

Életveszélyt okozó testi sértés bűntett elkövetésének megalapozott gyanúja miatt rendelt el nyomozást a Bács-Kiskun Megyei Rendőr-főkapitányság Bűnügyi Osztálya.

A jelenleg rendelkezésre álló adatok alapján egy 65 éves bácsbokodi lakos megalapozottan gyanúsítható azzal, hogy július 14-én 21 óra 20 perckor egy helyi szórakozóhely előtt szóváltásba keveredett egy baráti társasággal. Vita közben a férfi elővett egy körülbelül 15 centis pengehosszúságú kést, amellyel három férfit megszúrt.
Egy 30 éves sértett könnyű, 29 éves társa súlyos, míg 56 éves ismerősük életveszélyes sérülést szenvedett. A bűncselekmény feltételezett elkövetőjét – aki maga is megsérült – a helyszínen elfogták, előállították, majd gyanúsítottként hallgatták ki.

A bűncselekmény elkövetésének körülményeit a Bács-Kiskun Megyei Rendőr-főkapitányság vizsgálja.

Ezek érdekelhetnek még

2025. Április 28. 07:55, hétfő | Belföld

Túlnyomóan napos, száraz, meleg idő várható a héten

Túlnyomóan napos, száraz, meleg idő várható a jövő héten, de a hét elején még csípősek lehetnek a hajnalok, a hét végén ismét nő a záporok, zivatarok esélye, május első vasárnapjára kissé a hőmérséklet is visszaesik

2025. Április 27. 08:56, vasárnap | Belföld

Megjelenik a kínai Chery autómárka a magyar piacon

Megjelenik a Chery autómárka Magyarországon, a vezérképviseleti feladatokról a Grand Automotive vállalattal kötött megállapodást a kínai Chery Automobile - közölte a magyar társaság az MTI-vel.

2025. Április 27. 08:51, vasárnap | Belföld

Donald Trump Jr: Orbán Viktor és Donald Trump bizalmon alapuló kapcsolata jó alap a gazdasági kapcsolatok erősítésére

Orbán Viktor magyar miniszterelnök és Donald Trump közötti jó személyes viszony, bizalmon alapuló kapcsolata jó alapot szolgálhat a gazdasági kapcsolatok erősítésére

2025. Április 27. 08:50, vasárnap | Belföld

Meteorológia: csaknem 17 Celsius-fokos eltérés volt pénteken az ország kelet és nyugati része között

Csaknem 17 Celsius-fokos különbség volt pénteken az ország keleti és nyugati részeinek csúcshőmérséklete között - közölte a HungaroMet Zrt. a Facebook-oldalán szombaton.