Hírek
2017. November 12. 05:01, vasárnap |
Bulvár
Forrás: police.hu
Hattyút mentettek a rendőrök a fővárosban

A sérült állat a Rákos-patakban volt.
Bejelentés érkezett november 11-én 13 óra 26perckor a Budapesti Rendőr-főkapitányság Tevékenység-irányítási Központjába, mely szerint Budapest XIV. kerületében lévő Rákos-patakban egy sérült hattyú van a vízben. A bejelentés alapján a zuglói járőrök megtalálták a hattyút és az állat mentése érdekében azonnal intézkedtek.
A rendőrök a legyengül és sérült hattyút kimentették a vízből, majd a Fővárosi Állat-és Növénykert Természetvédelmi Mentőhelyre szállították.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Július 14. 07:53, hétfő | Bulvár
Az Adriai-tenger egyik legrégebbi hajóroncsát fedezték fel Horvátországban
Vis szigetén, Komiza partjainál, 30-50 méteres mélységben fedezték fel az Adriai-tenger egyik legrégebbi hajóroncsát, egy görög kereskedelmi hajót a Kr. e. IV. századból - írta a Jutarnji List című napilap vasárnap.
2025. Július 13. 08:56, vasárnap | Bulvár
Magyarokat mentett meg egy görög sárkányszörfös - Videó
Apa és lánya sodródtak el, teljesen kimerültek, de végül megmenekültek.
2025. Július 11. 09:10, péntek | Bulvár
Befejeződött a Magyar Nemzeti Bank aranytartalékának ellenőrzése
Befejeződött a Magyar Nemzeti Bank (MNB) aranytartalékának ellenőrzése; a Magyarországon őrzött 94,73 tonna aranytartalék kifogástalan állapotban van - közölte az MNB csütörtökön a Facebook oldalán.
2025. Július 02. 07:52, szerda | Bulvár
Hőség - Olaszországban munkavégzési korlátozásokat vezettek be a hőség miatt
A rendkívüli hőség miatt tucatnyi olaszországi tartományban a déli óráktól egészen délután közepéig korlátozzák a szabadtéri munkavégzést.