Hírek
2017. Január 14. 10:19, szombat |
Belföld
Forrás: mti
Havasak, hókásásak a főutak, korlátozták a teherautó-forgalmat
A Magyar Közút információs szolgálata szerint a havazásban érintett területeken, illetve a Dunántúl déli részén havasak, letaposott havasak, hókásásak,
illetve latyakosak a főutak, a teherjárművek forgalmát több főúton is korlátozták.
Az Útinform szombati tájékoztatása szerint a gyorsforgalmi utak általában sónedvesek, az M3-as autópálya káli szakaszán hókásás, az emődi szakaszon havas a burkolat.
Több helyen korlátozás van érvényében az utakon. Fejér megyében Bicske és Zsámbék között, Pest megyében a 102-es főúton az M1-es autópályától Pilisjászfalun a 10-es főútig, a 8102-es jelű úton az 1-es főúttól Budakalászig nem közlekedhetnek a 7,5 tonnánál nehezebb teherjárművek, a magyar-horvát határon már csak Barcsnál korlátozzák ezen járművek kilépő forgalmát.
A fővárosban a Budapesti Közlekedési Központ (BKK) közlése szerint a főutak burkolata vizes, de a mellékutcákban és a magasabban fekvő területeken jeges, síkos szakaszok is vannak, a BKK járatai menetrend szerint közlekednek.
Ezek érdekelhetnek még
2025. December 28. 07:48, vasárnap | Belföld
OKF: 413 alkalommal volt szükség a tűzoltók beavatkozására karácsonykor
2025. December 28. 07:44, vasárnap | Belföld
Bakondi György aggódik a párizsi közbiztonság helyzete miatt
Súlyos közbiztonsági válsághelyzetet jelző bűncselekmény-sorozat történt Párizsban, ahol egy afrikai származású bevándorló késelt meg három nőt -
2025. December 28. 07:43, vasárnap | Belföld
Navracsics Tibor: az önkormányzati rendszer módosításáról kezd konzultációt januárban a kormány
Az önkormányzati rendszer módosításáról kezd konzultációt januárban a kormány - jelentette be a közigazgatási és területfejlesztési miniszter szombaton a Facebook-oldalán közzétett videóban.
2025. December 27. 10:16, szombat | Belföld
NAV: jövőre megduplázódik a családi adókedvezmény
Az idei év elejéhez képest jövőre megduplázódik a családi kedvezményként igénybe vehető összeg:
