Hírek
2022. Május 12. 09:26, csütörtök |
Belföld
Forrás: infovárosok/police.hu
Hídról zuhant a Dunába egy tinédzser a fővárosban

A vízirendőrök mentették ki a 17 éves fiút, aki a Petőfi hídról zuhant le a minap.
A Budapesti Rendőr-főkapitányság Dunai Vízirendészeti Rendőrkapitányság beosztottjait május 5-én 10 óra körül egy Petőfi hídról a Dunába zuhant emberhez riasztották – számolt be az esetről a rendőrség csütörtökön.
Kapusi Zoltán László főtörzszászlós és Horváth-Steiner Nikolett őrmester perceken belül megtalálták a fiatalt, akit a hajóba emeltek. A parton átadták a mentőknek, akik további ellátásra kórházba vittek.
A 17 éves fiú elmondása szerint rosszul lett, ezért esett a vízbe.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Július 17. 07:45, csütörtök | Belföld
NAK és MAGOSZ: nem hagyjuk, hogy az Európai Bizottság tönkretegye a gazdákat!
2025. Július 17. 07:42, csütörtök | Belföld
Orbán Viktor: Brüsszel Ukrajnába akarja vinni az európai emberek pénzét
Brüsszel javaslata egy ukránbarát költségvetés, a célja pedig világos, mint a nap: Ukrajnába akarják vinni az európai emberek pénzét - jelentette ki Orbán Viktor miniszterelnök szerdán a Facebookon közzétett videójában.
2025. Július 16. 07:37, szerda | Belföld
Európa legjobban teljesítő bankjai között az OTP az S&P idei rangsorában
Az OTP Csoport a második helyen végzett Európa legjobban teljesítő bankjai között az S&P Global Market Intelligence 2025-ös rangsorában a tavalyi első helyezés után - tájékoztatta a pénzintézet kedden az MTI-t